• solar led , drita rrugore

  • Lidhjet e aluminit + EEC Kjo dritë është e pajisur me mbrojtje nga temperatura e lartë, bateria nuk do të shpërthejë nën diell.  gjithashtu i padepertueshem nga uji IP67 dhe mund të përdoret në një ditë me shi ose një ditë me dëborë.
  • Sistemi i kontrollit: Kontrolli i dritës + Zbulimi inteligjent i radarit + Telekomanda. Teknologjia për zgjimin e trupit të njeriut e bën atë më efikas në energji, ndriçuar nga ndjenja e lëvizjes, drita e zbehtë kur nuk ka lëvizje. Rruaza me ndriçim LED me shkëlqim të lartë, kursim energjie, madje edhe dritë, me jetëgjatësi më të madhe.
  • Panelet diellore shndërrojnë energjinë diellore në energji elektrike, më miqësore me mjedisin. Kontroll inteligjent i kohës së ndërprerësit. Ndriçimi fillon automatikisht në errësirë ​​dhe ndriçimi emetohet automatikisht në ndarjen e kohës. Instalim i lehtë, funksionim i sigurt pa mirëmbajtje pa nevojë për tela ose llogore.

  • Zorrë rezistente ndaj ndryshkut, e papërshkueshme nga uji prej alumini, e rëndë. Aplikim i gjerë për Outdoor Wall ose Shtyllë në Plaza, Park, Kopsht, Oborr, Rrugë, Shteg, Shteg, Kampus, Fermë, Siguri i Perimetrit, etj.

  40.0099.00

  solar led , drita rrugore

  40.0099.00
 • Masazhues për celulit

  Masazhues shumëfunksional i bukurisë i dizajnuar me dridhje me frekuencë të lartë. Ndihmon në masazhin e muskujve të tensionuar dhe punon në prishjen e celulitit.
  Masazhuesi i celulitit është për ta hequr  dhjamin dhe të forcojë elasticitetin e lëkurës që çon në humbje
  Përdoreni atë në trup për të zvogëluar fryrjen, duke ndihmuar në ngritjen dhe forcimin e lëkurës.
  Ndihmon për të holluar krahun, belin, barkun, hipin dhe këmbët.
  I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
  Disa butona të thjeshtë ju japin mundësi të përdorni 6 mënyra ritmi dhe 6 shpejtësi.

  16.0022.00

  Masazhues për celulit

  16.0022.00
 • Tharëse rrobash

  Ndërtim çeliku me cilësi të lartë, më i fortë dhe i qëndrueshëm
  Me 3 nivele dhe 2 krahë anësorë, ju mund të poziciononi rrobat tuaja me një hapësirë të bukur mes tyre, në mënyrë që ato të thahen plotësisht
  I lehtë, i përshtatshëm për tu bartur dhe transportuar; lehtë për tu palosur në ruajtje; Lehtë për të lëvizur – përmban 4 rrotullues të cilat janë të bllokueshme
  Lehtë për tu mbledhur – Jepet detaji i udhëzimit dhe ju lehtë mund ta instaloni hap pas hapi sipas manualit
  Ideale për përdorim në ambiente të mbyllura për shfaqjen e rrobave, çorapeve, tharjen e peshqirëve dhe ajrosjen, ruajtjen e rrobave në dhomat e gjumit dhe pallatet rezervë

  22.0044.00

  Tharëse rrobash

  22.0044.00
 • Pro Wax – PAKO

  Pro Wax 100 Makina e shkrirjes së dylli është e shkëlqyeshme për përdorim privat dhe profesional, temperatura e makinës mund të rregullohet nga 0 gradë në 55 gradë.
  I përshtatshëm për të gjitha llojet e dylli gjithashtu nëse nuk e përdorni për dyll depilimi mund ta përdorni për të shkrirë çokollatë, fondue, sheqer dhe të ngjashme.
  Paketa përfshin:
  • Aparat shkrirjes
  • 100gr – Dyll
  • 10x – Shkopij
  Ka një fuqi prej 80W, me një kapacitet prej 500 ml. Dimensionet e pajisjes janë: diametri 18 cm x lartësia 15cm, dhe dimensionet e enës së shkrirjes janë: diametri 10,5 cm x lartësia 6,5 ​​cm.
  Operon në: 220-240V me një frekuencë 50/60 Hz.
  11.9922.99

  Pro Wax – PAKO

  11.9922.99
 • Folës i lëvizshëm

  Funksioni i modalitetit Bluetooth
  Mbështetje për muzikën e kartës USB / TF
  Funksioni i radios FM
  Fuqia e daljes 16W
  Fuqia DC5V
  Bateria e ndërtuar në të rikarikueshme
  Efekt stereo dhe cilësi tingulli bas
  Paketa / Kutia Përfshin:
  Altoparlanti HY-02
  Kabllo karikimi

  48.0096.00

  Folës i lëvizshëm

  48.0096.00
 • DOCTOR™ Korigjuesi i gjendjes tuaj

  Butësisht tërheq shpatullat tuaja prapa dhe shtrëngon shtyllën kurrizore për të përmirësuar qëndrimin tuaj dhe për të ndihmuar në uljen e dhimbjes në shpinë, qafë dhe supet
  E shkëlqyeshme për Meshkuj dhe Femra, gjithashtu ndihmon në ndërtimin e kujtesës muskulore të nevojshme për përmirësimin e qëndrimit afatgjatë.

  11.9930.00
 • Doreza magnetike për të lehtësuar dhimbjen

  Ofron mbështetje, heq presionin dhe lehtëson dhimbjet e muskujve.
  Ndihmon në lehtësimin e artritit, sindromën e tunelit karpal, dhimbjet e muskujve dhe ngërçet
  Zbutni dhimbjet në duar falë mbështetjes inovative dhe praktike të dorezës magnetike për shëndetin inovativ! Ju mund t’i përdorni ato në çdo kohë dhe kudo, duke siguruar mbështetje dhe mirëqenie. Falë modelit dhe fleksibilitetit të tyre, ato përshtaten në mënyrë të përkryer në duart tuaja.
  Një dorezë është e përshtatshme për dorën e majtë dhe të djathtë. Më e rëndësishmja, kjo dorezë garanton rehati për njerëzit që zakonisht kanë dhimbje në duar.
  Doreza e terapisë magnetike siguron mbështetje, heq presionin dhe lehtëson dhimbjet e muskujve.
  Madhësia: 13.6 cm x 7 cm.
  Prodhuar nga TPE
  Madhësia standarde (ato janë rregulluar në dorën tuaj falë elasticitetit të tyre dhe modelit ergonomik)
  4 pikë presioni për të përmirësuar qarkullimin dhe për të hequr qafe dhimbjen e nyjeve
  Mund të përdoret në çdo aktivitet sportiv
  I papërshkueshëm nga uji, unisex

  11.9921.00
 • Koka e dushit me gur joni 30% Shtypje me te lart te ujit

  Merrni lëkurë më të butë, zvogëloni sekretimin e vajit, rrisni qëndrueshmërinë e qelizave, shijoni përvojën e banjës me presion të lartë në banjë me jon negativ të mineralizuar në banjën tuaj.
  Pastron ujin dhe rinovon lëkurën tuaj në vaskën tuaj, duke e përdorur atë eliminon lodhjen, liron dhe ngroh gjymtyrët, dhe çon në një gjendje fantastik.
  Përdor materialin ekologjik ABS, me një dizajn transparent dhe të qartë, me filtër të densitetit të lartë, i cili mund të hiqet për pastrim të lehtë, i përshtatshëm për burra, gra, fëmijë dhe kafshë shtëpiake.

  10.0026.00
 • Ekran pa tel, Lidhu me WiFi, Përdorni Miracast, DLNA dhe AirPlay

  • Ekran pa tel: Lidhuni me WiFi, përdorni Miracast, DLNA dhe AirPlay për të hartuar ekranin e plotë të smartphone / tabletë / kompjuterit tuaj në një ekran tjetër të madh të ekranit (të tilla si HDTV, monitor dhe projektues) me ndërfaqen HDMI.
  • Shijoni ekranin përfundimtar: shikoni filma, luani lojëra dhe krijoni filma tuaj ekskluziv.
  • Nuk ka nevojë për APP: Modul WiFi i integruar 2.4Ghz, nuk ka nevojë për APP.
  • Thjesht shijoni mediat në ekranin e madh Vendosni përshtatësin në portën HDMI, zgjidhni kanalin e duhur HDMI, futni pajisjen USB në adaptorin e jashtëm të energjisë (ngarkuesin e telefonit celular) dhe në fund çiftoni atë me pajisjen celulare.
  • Dizajn i lëvizshëm i përdorur dhe kompakt i lëvizshëm: Mund të përdoret për argëtim në shtëpi, mësim elektronik, prezantime edukative, takime / konferenca biznesi.
  • Ekran pa tel nga telefonat inteligjentë, tabletët në HDTV, monitorët dhe projektuesit te PowerPoint, Excel, Word, PDF dhe imazhe.
  • Dizajn kompakt dhe i lëvizshëm për transportueshmëri të lehtë.
  • Përputhshmëri e gjerë: Mbështetni telefona inteligjentë dhe tableta me Android 4.4+ dhe iOS 9.0+, për Samsung, Sony, iPhone, etj.
  • Jo i pajtueshëm me aplikacionet e mbrojtura nga “HDCP”, të tilla si Netflix, Amazon Video, SKYGO, HBO, FULU dhe Honda.
  • Për shkak se këto aplikacione janë të koduara dhe nuk janë të autorizuar të ndajnë softuer të palëve të treta. 5 Ekran i vogël në ekran të madh:
  • Përmbajtja e mrekullueshme (video HD / lojëra / muzikë / foto / skedarë) nga smartphone / tabletë / PC (Windows8.1 +) / Mac në HDMI si TV dhe projektues, Argëtim / Biznes / Edukim / Trajnim miqësor për familjen.
  • Parametrat: Ngjyra: E zezë
  • Ndërfaqja: HDMI
  • E zbatueshme: Mbështetni Miracast / Airplay / DLNA List 2.4G me të njëjtin ekran
  • Kabllo për karikim
  28.0045.00
 • Celluless – Aparaturë kundër celulitit

  • Redukton në mënyrë drastike yndyrën dhe celulitin e depozituar në mollaqe, bark, krahë, këmbë
  • Pajisja më inovative e eleminimit të celulitit vakum siguri valvula dhe kapuç vakum impulsiv për rezultate më të shpejta
  • 3 funksione:
  • 1. Vakum: për masazhimin dhe lëshimin e qelizave yndyrore,
  • 2. Kokat e cilindrave masivë: për humbjen e peshës,
  • 3. Dritën: për humbje yndyre dhe përtëritje të lëkurës
  • Pajisja funksionon për të zvogëluar problemin më të zakonshëm të grave “Lëkura si lëvozhga portokalli”, përmirëson kullimin limfatik, përmirëson prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, përmirëson strukturën e lëkurës, qetëson dhembjet e muskujve falë masazhit terapeutik, rrit masën e muskujve dhe përmirëson rrjedhën e gjakut, rrit rrjedhjen e gjakut trupi si me ushtrimet fizike.
  • Pesha: 960 g
  • Furnizimi me energji elektrike: DC 220V
  • Ju merrni: 1 aparat MD Celluless, 1 kokë rrotullimi ergonomik, 1 kokë cilindri ergonomik për zona të ndjeshme
  20.0040.00
 • Mbajtëse standarde për gjunjë

  -I dobishëm për problemet me gjurin , tensione të gjurit, artritit dhe mundëson mbrojtje nga abrasionet.
  -Jastëku oval siguron mbrojtje të mbushur, ngjeshje & stabilizim të gjurit.
  -Stabilizuesi i përforcuar rreth kupës së gjurit parandalon zhvendosjen e patelarit dhe ruan paqëndrueshmërinë.
  -Patella e hapur ndihmon në lehtësimin e presionit; bërë nga 75% shkumë qelqi neoprene dhe 25% najlon.

  13.0019.00
 • Led Solar Rugor – Reflektor

  • Fuqia: 20W
  • Temperatura e ngjyrës: drita e bardhë
  • Koha e punës: 12h
  • Материал корпуса: АБС-пластик
  • Rruaza e lehta: 20 * 1.5W ndriçim të lartë SMD dritë bead
  • Kapaciteti Solar: 6000ah
  • Zona e rrezatimit: 30 metra katrorë
  • Voltage: 6 V
  • Lumen L: 2000lm
  • Dimenzioni trupit: 200mm * 390mm / 7.87 * 15.35in
  • Dimenzioni panelit: 171mm * 291mm / 6.73 * 11.46in
  • Kapacitet: 6000ah
  30.0045.00

Menuja Kryesore