• Prerësi shumëfunksional i vetullave, heqja e qimeve pa dhimbje

  • karakteristika:
  • Dizajn me shumë kokë, mini dhe i lëvizshëm.
  • I përshtatshëm për të gjithë trupin, i përshtatshëm për rruajtjen e këmbës / këmbëve / zonave të bikinit.
  • Lehtë për t’u pastruar, i lehtë për t’u përdorur, i lëvizshëm në shtëpi ose në lëvizje.
  • Grip i papërshkueshëm nga uji për përdorim të lagësht ose të thatë.
  • Rrokullisni lart – skajet e sakta për ta bërë stilin tuaj më të lehtë se kurrë më parë.
  • Rruajeni atë – Makinë e rruajtjes së shpejtë për rruajtjen e flokëve të gjatë, por jo shumë të shtrënguar për ta bërë lëkurën tuaj të ndjehet rehat.
  • specifikimet:
  • Gjinia: grua
  • Ngjyra: rozë, e bardhë, ari rozë
  • Materiali: plastike
  • Madhësia e produktit: 130 * 15 * 15mm
  • Fuqia e baterisë 1 x AA (nuk përfshihet)
  • Përmbajtja e paketës: 1 copë rroje femre
  15.0030.00
 • UV Lamp me Solar për oborr 4 led 200Lumen, Sensor Lëvizje

  UV Led Lamba me 4 Led drita secila nga 50 Lumen gjithsej 200 Lumen super drit e fuqishme .
  Mbushet me an të rezeve të diellit i cili posedon panel diellor me lëvizje 180° si dhe lëvizje dritës 90°.
  Vendohet në qfardo lloj pozicioni në parkun tuaj apo në murë, pa nevoj mjeshtrie !

  • Paneli diellor: 5.5V 1.5W
  • Bateria: 18650 bateri litium 3.7V 2200mAh
  • LED: Temperatura e ngjyrave 10 mm 0,5W: 6500
  • Fluksi: 200 lumens 50 secila
  • Koha e punës: Dita e Diellit 6-8 orë (modaliteti i dritës së lartë) 8-12 orë (modaliteti i dritës së ulët)
  • Karakteristikat: kontrolli i shkëlqimit + kontrolli i ndërprerës
  • Klasa e papërshkueshme nga uji: IP65
  • Koha e mbushjes: 8 orë
  25.0055.00
 • Pompë uji automatike ,Bombol me vrimë nxjerrës

  • Kjo pompë uji është një bombol me vrimë nxjerrëse pa ujë BPA, çorape ushqyese silikoni, çelik inox 304, plastikë ABS me dendësi të lartë, jo toksike dhe pa erë.
  • Bateri e rimbushur e integruar 1200mAh. Mund të përdoret për 30-40 ditë ose rreth 4-6 shishe me 5 litra ujë pasi të jetë mbushur plotësisht.
  • Pajisje elektrike pompimi e përshtatshme për ujë të pijshëm në shishe të pastër, i përshtatshëm për modele të ndryshme të fuçisë së galonit pa dyfishuar kapakun.
  • Shënim: Pompa e ujit të pijshëm është e përshtatshme për fuçi galoni me një qafë prej 2.16 inç (5.5 cm).

  • Ju lutemi konfirmoni madhësinë e qafës para se të blini.

  • Shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit, nëse keni ndonjë problem me produktin, ekipi ynë i shërbimit ndaj klientit do të zgjidhë problemet tuaja brenda 12 orësh

  9.0019.00
 • UFO LED dritë me sistem solar

  • Drita diellore e rrugës-UFO llambë rruge UFO 250W
  • Modaliteti i kontrollit: kontrolli i dritës plus versioni i telekomandës / panelit diellor për induksionin e trupit të njeriut: silikon polikristalinë / silic monokristalor (6V / 22W)
  • Bateria: 5 bateri me fosfat hekuri litiumi
  • Kapaciteti: 25000 mAh
  • Materiali Sanan: ABS
  • Niveli i rezistencës ndaj ujit: Metoda e karikimit IP65, koha: karikimi diellor, rreth 6 orë Koha e ndriçimit: rreth 12 orë Ndriçim i qëndrueshëm Anti-korrozioni anti-korrozioni ABS mbështjellës plastik me rezistencë të lartë ndaj flakës Mënyra e kontrollit: induksioni njerëzor, kontrolli i ndriçimit dhe kontrolli i motit
  40.0099.00
 • Korrigjues i qëndrimit të trupit

  Një mbajtëse shpatullash ose protezë kockore e kockave të kockave do t’ju japë që të keni një shpinë të drejtë dhe një pamje të shëndetshme përsëri
  Qëndrimi i shkëlqyeshëm natyral është diçka që duhet të bëni për të rregulluar pjesën e poshtme të shpinës për të ndihmuar në lehtësimin e dhimbjeve dhe simptomave të tilla si ishiatiku, lordoza dhe skolioza.
  Korigjuesi ynë i mbështetjes së pasme është bërë nga materiale me cilësi të lartë që janë të rehatshme dhe të frymëmarrës
  Ju mund ta vishni këtë në punë, në shtëpi ose të bëni aktivitete të kohës së lirë nën rroba
  Korrigjuesi i qëndrimit është i pajisur me rripa plotësisht të rregullueshëm.
  Kjo mund të përshtatet në madhësitë më të mëdha të burrave dhe grave.
  Thjesht tërhiqni ose lëshoni rripat për t’iu përshtatur trupit tuaj

  7.0014.00
 • Magic back support, mbështetje magjike largoni dhimbjen e shpinës vetëm për disa minuta

  • Magic Back Stretcher
  •  Pajisja Mbështetëse Lumbare me shumë nivele, pesë minuta në ditë (Stili i Masazhit)
  • Rreth produktit
  • Zbutni dhimbjet kronike në shpinë
  • Pabarazitë korrekte posturale
  • Rivendosni lakimin natyral të shpinës
  • Përmirësoni fleksibilitetin në muskujt e shpatullave dhe shpinës
  • Ndihmon për të lehtësuar tensionin dhe shtrëngimin e muskujve në vetëm disa minuta
  • Emri i markës: MBIKQYRJE MAGIC BACK
  • Artikulli Nr: MBS-010B
  • Materiali: ABS PP TPR
  • Madhësia: 40cm_25.5cm_5cm
  • Pesha: 780g
  20.0042.00
 • Mbajtëse për bërryl

  >Harroni Dhimbjen TUAJ – Duke ofruar një ngjeshje të butë dhe të rehatshëm ndihmon për të siguruar lehtësimin dhe mbështetjen rinovuese të dhimbjeve të përditshme dhe ngurtësinë e muskujve.
  >Materiale Prim – E përbërë nga najloni dhe materiali i bakrit i cili i jep jetë më të gjatë anti-erë dhe anti-statike.
  >Lëvizje e papërmbajtur – Perfekt për Tenis, Golf, Volejboll, Vrapim, Ecje, Mundje, Gjimnastikë ose ndonjë sport tjetër.

  12.0018.00

  Mbajtëse për bërryl

  12.0018.00
 • Organizator – Jepini fund sendeve të humbura në makinë

  • Në këtë ofertë ju merrni 2 ndarje!
  • Catch Caddy është një ndarje shtesë për të mbushur hapësirën midis sediljes së makinës dhe konsolës
  • Parandaloni rënien e objekteve dhe jini gjithmonë brenda mundësive
  • Vendosni syze dielli, monedha, karta krediti, pasaportë, celular, çelësa, cigare, doreza, etj.
  • Punim i shkëlqyeshëm dhe ndërtim i qëndrueshëm për mirëmbajtje të lehtë!
  • Një madhësi universale që përshtatet dhe përshtatet në shumicën e vendeve në çdo makinë
  • Në dispozicion në të zezë
  • Përmasat: 35 cm x 12 cm
  9.0021.00
 • Mushkonja – llambë LED për vrasjen e mushkonjave (të qeta dhe jo toksike)

  • Në mënyrë efektive kap mushkonja në shtëpinë tuaj
  • Mbroni ju dhe të dashurit tuaj nga mushkonjat
  • Më e lehtë dhe më e sigurt se kurrë
  • I sigurt për fëmijët, pa kimikate dhe i përshtatshëm për kafshët shtëpiake
  • Drita LED vjollcë me efikasitet energjetik në mete fluturuese
  • Hapje e mençur dhe e qetë e thithjes
  • Kuti për vrasjen e mushkonjave kundër shpëtimit
  • Dy herë më efektiv se grilat e tjera të mbyllura
  • Stylish, kompakt dhe efikas
  • Lehtë për tu pastruar
  • Ideale për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm
  11.0025.00
 • Mbështetja më e mirë e gjurit, Kosmodisk

  • Mbështetje shtesë për dizajnin pranveror PRO 4 Mbroni kapakun dhe muskujt e gjurit në pozicionin e duhur
  • Minimizon dhimbjen në gju dhe nyje
  • Parandaloni shtrirjen dhe ndihmoni në rikuperimin e lëndimeve sportive
  • Rripa të rregullueshëm
  8.0025.00
 • LED projektor në derë me logon e Makinës

  • Pa vrima, pa tela! Keni dhjetra modele të markave të makinave për të zgjedhur, perfekte për çdo makinë!
  • Projektori më i fundit i dyerve pa tel të makinës me sistemin japonez të projektimit me definicion të lartë, modeli është i qartë dhe i ndritshëm.
  • Duke përdorur një pajisje inteligjente të induksionit të magnetit, hapni derën automatikisht, jo vetëm që mund të përmirësojë shkallën e makinës tuaj, por gjithashtu mund të përdoret si një dritë paralajmëruese e makinës për të parandaluar aksidentet.
  • BMW AUDI MERCEDES. GOLF dhe shumë marka të tjera…

  10.0015.00

Menuja Kryesore