• Big One Karaoke

  • Tipar i Produktit:
  • USD SD; FM; AUX
  • Funksioni Bluetooth
  • GUITAR
  • Me mikrofon pa tel
  375.00410.00

  Big One Karaoke

  375.00410.00
 • [NEW] Detekta Karaoke

  • Dimensionet e produktit 115.1 x 40.9 x 50 cm
  • Pesha 27.2 Kg
  • 3500 Watts Max P.M.P.O
  • Fuqia e integruar e fuqisë
  • Bluetooth Built-in / Radio FM / USB / CARDS
  • MP3 player
  275.00350.00

  [NEW] Detekta Karaoke

  275.00350.00
 • Ibiza Vol Karaoke

  • 1 x telekomandë
  • 1 x mikrofon me valë
  • 1 x Mikrofoni i Wired
  • 1 x kablloja e mikrofonit
  • 1 x bateri 9V për mikrofonin
  • 1 x kabllo të energjisë
  • 1 x përshtatës i rrymës
  • Përmasat: 14,56 x 20,7 x 14,1 inç (P x H x D) (37 x 52,5 x 36 cm)
  • Pesha: përafërsisht 19,8 kilogramë (9 kg)
  255.00300.00

  Ibiza Vol Karaoke

  255.00300.00
 • Messe Zërim Perfket

  • * Madhësia 43 (h) x26 (w) x26cm (d) – Kur e përdorni atë si karrocë, lartësia është 83 cm
  • * Pesha 4kg
  • * USB për ngarkimin e telefonave ose tabletave.
  • * Ekran LCD për zgjedhjen e Modalit.
  • * Bateri e ringarkueshme 12V 1800HA Lithium
  • * Playtime 3-4 orë për pagesë të plotë
  • * Kontroll i volumit
  • * Kontroll Bass
  • * Kontroll i trefishtë
  • * Kontrollimi i volumit MIC
  • * Hyrja MIC
  • * Hyrja audio
  • * Dalja e audios
  • * Eko kontroll
  • * 8 “80 altoparlantë watt
  • * LED Switch për ndezjen / fikjen e dritës LED
  • * LED Switch, i kuq për mbushje ose të gjelbër, atëherë është ngarkuar plotësisht
  • * Hyrja 220 Volt
  • * Mikro SD
  • * Të dhëna të veçanta për ext. bateri,
  250.00330.00

  Messe Zërim Perfket

  250.00330.00
 • Aoyue Karaoke

  • * Madhësia 61 (h) x35 (b) x34cm (d) – kur doreza nxirret lart, lartësia është 83 cm
  • * Pesha 12.8kg
  • * Hyrja e dollarit për ngarkimin e telefonit ose tabletës
  • * Ekrani LCD për përzgjedhjen e Modalitetit
  • * Built-in bateri e ringarkueshme 12V Lithium
  • * Optil 4-8 orë rishikim në një pagesë të plotë
  • * Radio FM (antenë për t’u tërhequr)
  • * Antenë MIC (antenë për t’u tërhequr)
  • * Kontroll i volumit
  • * Kontroll Bass
  • * Kontroll i trefishtë
  225.00290.00

  Aoyue Karaoke

  225.00290.00
 • Gretsa Possa

  • Wireless
  • portativ
  • Konfigurimi me dy drejtime
  • Kartë SD
  • Marrës pa tel të integruar
  • Telekomand
  160.00220.00

  Gretsa Possa

  160.00220.00
 • ROJEM Karaoke

  • Madhesia:
  • Gjerësia – 26 cm
  • Gjatësia – 43 cm
  • Thellësia – 23 cm
  • ekran
  • Butoni i ndezjes së ndezjes / fikjes
  • Treguesi i ngarkimit të baterisë
  • Dritë e folësit LED (aktive)
  • Doreza teleskopike për lëvizje
  • Montoni për montim në një trekëmbësh
  • castors
  • Rregulloni volumin e mikrofonit / reverb, volumin e muzikës.
  • Aftësia për të lidhur një bateri shtesë 12V
  155.00200.00

  ROJEM Karaoke

  155.00200.00
 • Rjonised Karaoke

  • * Madhësia 61 (h) x35 (b) x34cm (d) – kur doreza nxirret lart, lartësia është 83 cm
  • * Pesha 12.8kg
  • * Hyrja e dollarit për ngarkimin e telefonit ose tabletës
  • * Ekrani LCD për përzgjedhjen e Modalitetit
  • * Built-in bateri e ringarkueshme 12V Lithium
  • * Optil 4-8 orë rishikim në një pagesë të plotë
  • * Radio FM (antenë për t’u tërhequr)
  • * Antenë MIC (antenë për t’u tërhequr)
  • * Kontroll i volumit
  • * Kontroll Bass
  • * Kontroll i trefishtë
  • * Vëllimi i MIC kontrollon të dyja anët dhe prapa
  • * 4 x hyrje MIC
  • * Hyrja Guitac
  • * Sasia e Guitar
  • * AUX hyrje
   Për me shumë shiko më posht te faqes
  155.00230.00

  Rjonised Karaoke

  155.00230.00
 • Sigurim shtëpie me interkom kompleti i dyerve me video pa tel

  • Monitor në kohë reale –
  • Porta jonë pa tel video mund të shohë, dëgjojë dhe bisedojë me këdo në derën tuaj në kohë reale, duke e bërë familjen tuaj më të sigurt.
  • Imazhe – Me një ekran me ngjyra TFT 7 “, monitori i brendshëm mund të kapë automatikisht dhe të ruajë deri në 100 imazhe me datën dhe kohën.
  • Vizioni IR Night – i pajisur me sensor IR dhe LED, kamera mund të ndizet automatikisht drita për t’ju dhënë një pamje të qartë të natës.
  • Përdorni me bateri ose energji elektrike
  • Komplet e intercom-it të dyerve të telefonit mund të përdoren me bateri ose energji elektrike.
  • Ju mund të përdorni energji për të ngarkuar baterinë kur bateria është pa energji elektrike
  • Kontrolli i bllokimit
  • – Kontrolloni bravat e energjisë direkt nga monitori i ngjyrave për sigurinë dhe komoditetin e shtuar
  • Përmbajtja e paketave:
  • Monitor i brendshëm
  • 1 X 7-inç Dera e jashtme
  • 1 X HD
  • 1 X Adapter i rrymës së kamerës së jashtme
  • 1 x USB Adapter elektrik për Monitor të Brendshëm Bateri
  • 2 X BL-5J Qese
  • 1 X me vida dhe kapëse
  • 1 X Mbulesë kundër shiut 1 broshurë
  152.00180.00
 • Kalade radio dore

  Fuqia maksimale: 5W. Raporti S / N: 80 dB. Gama e frekuencës: 60 – 18000 Hz. Ndërfaqet: LED, Bluetooth, microSD, USB. Marrës FM (kërkimi automatik, kujtesa e stacionit). Funksioni i lirë i duarve. Fuqia: bateria e integruar, microUSB (5V). Lloji i baterisë: Polimer i litiumit. Materiale rasti: plastike, rroba, Madhësia: 205mm * 90 * 100mm.

 • SET 4 Sistemi i kamerave të sigurisë 1080P me Wifi 1TB Hard Disk

  • Sistemi i kamerave pa tela me siguri 8 Channel HD (Kamera 8CH 1080P NVR + 4PCS 960P) për Vila, Shtëpi, Zyrë, Dyqan, Magazinë ose diku tjetër (Shtëpi / Perjashta). Hard Drive 1TB Para-instaluar. Ju lutemi vini re se kjo NUK është kamera e mundësuar nga bateria. Sistemi i kamerave pa tel nuk do të thotë që mund ta përdorni pa asnjë kabllo. Furnizimi me energji elektrike është ende i nevojshëm për të ndezur kamerat dhe NVR (Smonet nuk merr ngarkimin e instalimit). Mundësuar nga Stable Power nga dyqanet afër, 24×7 orë Mbikëqyrje Live.
  • Sistemi i sigurimit pa tel video është i thjeshtë për tu konfiguruar dhe instaluar DIY pa ndonjë kabllo video. Plug and Play True. Lidhni NVR dhe kamerat me furnizimin me energji elektrike. Lidhni miun me NVR. Lidhni monitorin e PC / TV me NVR me një kabllo VGA / HDMI. Lidhni Portin LAN Router me Portin NVR WAN me Kabllo Rrjeti të Siguruar. Video do të shfaqet. Sistemi ndërton një Mbulim më të Fuqishëm të Sinjalit wireless dhe e bën lidhjen të shpejtë dhe të thjeshtë. Duke punuar pa e shqetësuar Shpejtësinë tuaj të rregullt në internet.
  146.00200.00
 • Monitori dixhital wireless për foshnjë

  • Pasi të jeni jashtë dhomës , monitori do t’ju kujtojë. Me teknologjinë më të lartë të transmetimit dixhital 2.4GHz, pajisja juaj do të japë tinguj kristal të qartë ashtu si çdo herë në fëmijën tuaj. Thjesht çiftoni monitorin e kamerës, pamja që merrni nga ekrani LCD 2.4 inç kërkon më shumë hapësirë ​​në shtëpinë tuaj.Kamera mund të vendoset në dhomën e foshnjës, dhomën e përditshme ose kuzhin për të arritur një monitor 24-orësh.
  • Ofron përkufizim të lartë dhe transmetim të qëndrueshëm, lidhje të sigurt pa ndërhyrje dhe vizion dhe tingull dixhital të pastër kristal.
  • Monitori ynë për fëmijë siguron foshnjën tuaj me video të qartë, video dhe audio në kohë reale.
  • Transmetimi në distancë të largët dhe vizioni infra të kuqe gjatë natës
  • Distanca maksimale deri në 200m / 660ft-300m / 1000ft në zonë të zbrazët.
  • Ndriçuar 5 dritë shikimi natën LED
  • LED me dritë infra të kuqe.
  • Ju mund t’i shihni qartë fytyrën dhe detajet e foshnjës tuaj edhe në errësirë.
  • Dit dhe nata, mos të ju ik asnjë moment me fëmijën tuaj.

Menuja Kryesore