• Dyshek per udhetim me makine

  • Inflacioni dhe Deflacioni i Shpejtë: Pas disa minutash fryrje ose fryrje me një pompë ajri, dysheku ynë i fryrë mund të përdoret ose paloset shpejt.Pomponi shtratin e fryrë dhe vendoseni në sediljen e pasme.
  • Komoditeti dhe siguria: Në përputhje me ergonominë, dysheku mbështet më mirë shtyllën kurrizore dhe ju siguron rehati të madhe.
  • Dizajni i fëmijëve kundër rënies dhe mbrojtësit të kokës mbron fëmijët tuaj dhe ju nga rënia, pa u shqetësuar për kthesat e papritura ose frenimin.
  • Vendoseni në sediljen e pasme ose në dysheme si një shtrat ose kthejeni shtratin si një divan .
  • Lehtë për tu ruajtur dhe pastruar: Vjen me një çantë pompë.
  • Kujdesi për shtratin e ajrit të makinës është gjithashtu i lehtë për shkak të PVC-së së sipërme të papërshkueshme nga uji me sipërfaqe të butë të tkurrjes
  • Përveç kësaj, ky dyshek udhëtimi është i shkëlqyeshëm për aktivitete familjare në natyrë; ka anëtarë të familjes të cilët shpesh kanë nevojë për pushim të përkohshëm. Kur jeni duke pikni, fëmijët e lodhur ose të moshuarit gjithashtu mund të flenë mirë në të njëjtën kohë.
  28.0055.50
 • Komplet për zbardhjen e dhëmbëve

  Kompleti për zbardhjen e dhëmbëve përfshin dritën e përshpejtuesit që përshpejton procesin e zbardhjes.
  Drita LED përmban 5 llamba për më shumë energji dhe mund të mbani me lehtësi.
  Në çantë përfshihen shiringa xhel zbardhues dhëmbësh , që përmbajnë 35% peroksid karbamid dhe mund te perdoren deri me 30 tretmane.

  8.9918.00
 • Altoparlant pa tel me Bluetooth + mikrofon

  Transmisioni pa tel: deri në 10m
  Madhësia e drejtimit të altoparlantit: 4 inç.
  fuqia e daljes: 5W
  Përgjigja e frekuencës: 100hz-20khz
  Raporti i sinjalit ndaj zhurmës> = 85db
  Skanimi FM: 87.5-108.0mHz
  Karikimi USB: DC 5V
  Kapaciteti i baterisë: 800mah
  Mbështetje maksimale e kujtesës (USB / SD): 32 GB
  Koha e perdorimit: Deri në 3 orë në kohën e karikimit të vëllimit 75%;
  Koha e karikimit: 2-3 orë

  13.0027.00
 • Ngjitëse Patch për korrigjimin e thonjve

  06
  • Ky është një mjet i thjeshtë, por efektiv për korrigjimin e thonjve të këmbëve. Mund t’ju ​​ndihmojë të zgjidhni problemin e thonjve të këmbëve dhe të ktheni thonjtë e shëndetshëm dhe të bukur te ju.
  • 10 copë pllaka elastike të korrigjimit të thonjve të këmbëve, të lehta dhe të qëndrueshme për një përdorim të gjatë.
  • Një brez i vogël që heq qafe thonjtë e këmbëve që rriten duke korrigjuar lakimin e tepërt të thonjve.
  • Parandalon që gozhda e trajtuar me mjetin e korrigjimit të thonjve të këmbës të rritet përsëri.
  • Shpejt, hiqni dhimbjen e thonjve të këmbëve brenda 1-3 ditësh. I përshtatshëm për përdorim profesional dhe përdorim shtëpiak.
  7.9916.00
 • Tabletë portative dixhitale me ekran shkrimi

  05

  Mënyrë pa rrëmujë për të praktikuar shkrimin dhe vizatimin
  Alternativa e letrës tradicionale
  Fshirja e imazhit tuaj me butonin Touch of Erase, miqësor ekologjik dhe mjedisor, ju kursen edhe shumë para.
  Shoqëri e mirë për fëmijët në jetën e përditshme dhe studimin.
  E mirë për të shkruar, aritmetikë, drejtshkrim dhe vizatim.
  Lërini fëmijët të eksplorojnë kreativitetin e tyre të pakufizuar kudo që të jetë.
  E përkryer për të shkruar listat e detyrave, listat e blerjeve, kujtimet e takimeve, shënimet e shkurtra dhe lënia e shënimeve për miqtë dhe familjen.
  Ndaloni fëmijët tuaj të shkruajnë në mur apo pllaka me Smart Tabletin.
  Paketa e përfshirë: 1 x Tabelë shkrimi 1 stilolaps

  8.9916.00
 • Masazhuesi i indeve të thella me goditje të muskujve super efikas

  6 intensitete të ndryshme masazhesh, 4 koka masazhesh për pjesë të ndryshme të trupit, shpejtësia e rrotullimit 2100-3600 / min, ju mund të rregulloni intensitetin dhe të ndryshoni kokën e masazhit sipas pjesëve të ndryshme të trupit dhe përdorimit të ndryshëm ka nevojë. Pavarësisht nëse janë muskujt relaksues pas stërvitjes apo masazhit ditor të trupit, është shumë i përshtatshëm.Masazhi i mbajtur me dorë ka një motor të fuqishëm për të siguruar fuqi të fortë. Mund të lehtësojë dhimbjet e muskujve pas stërvitjes, të zvogëlojë ngurtësinë e muskujve, të zvogëlojë lodhjen, të relaksojë në mënyrë efektive trupin dhe t’ju bëjë të bëheni më të shëndetshëm.

  33.0089.00
 • Pastrues i lëkurës dhe akneve të zezë me vakum

  Vakumi ynë është i sigurt, jo toksik dhe i padëmshëm për lëkurën tuaj. Sigurimi i teknologjisë së thithjes të pastër të thellë dhe efikas, vakum mban presion të vazhdueshëm midis 40-60KPA për të hequr papastërtitë dhe yndyrat nga poret dhe për të hequr lëkurën e vdekur.
  Ajo zvogëlon sekretimin e panevojshëm të vajit dhe papastërtinë dhe yndyrat e poreve për të ndihmuar lëkurën tuaj të marrë frymë dhe ta mbajë atë të shëndetshëm. Ndihmon gjithashtu për të zbutur linjat e imëta, masazhimin dhe shtrëngimin e lëkurës.
  Mos përdorni më shumë se 5 minuta për të parandaluar dëmtimin e lëkurës

  14.9921.00
 • Kapak elastik silikoni për mbyllje gjërave – SET x6 copë

  04

  Kapakët e silikonit vijnë në 6 madhësi të ndryshme për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja
  Ato janë miqësore me mjedisin dhe eleminojnë nevojën për mbështjellje plastike.
  Pjesët e sipërme të silikonit janë të rrumbullakëta, por ende të shtrirë aq sa të futen mirë në gota, tenxhere, pjata dhe qfardo qe ju nevojitet te mbyllni në formë të çuditshme.
  I sigurt në një furrë me mikrovalë dhe rezistent ndaj nxehtësisë deri në 232 ° C / 450˚F në mënyrë që t’i ngrohni shpejt dhe të shijoni mbetjet e shijshme.
  Karakteristikë jo-toksike, pa BPA, mbyllje ajri, lahet lehtë, rezistent ndaj nxehtësis, në mënyrë që ushqimi të mbetet i freskët.
  Ngrirje miqësore – kështu që mund të ruani mbetjet në frigorifer.

  9.9917.00

Menuja Kryesore