Zorra Magjike 30M

19.0039.00 (-51%)

In stock

Zorra magjike e cila zgjerohet kur leshohet uji dhe pastja kur fiket uji ajo mblidhet.
Posedon pistol per spërkatje e cila spërkat ne format të ndryshme.

19.0039.00 (-51%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Zorra Magjike 30M”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Zorra Magjike 30M

19.0039.00 (-51%)

Add to Cart