ZIP-UP , Çorapa për kompresim , super mbështesin gjunjët e juaja

20.00

In stock

 • Zip- up çorape të gjata për kompresim.
 • zip-up mbështesin gjurin Lehtë për t’u përdorur, zbutur dhe rigjallëruar këmbën tuaj, rikthejeni jetën në hapin tuaj!
 • Dizajn që i përshtatet çdo madhësie të këmbës Krijuar nga najloni i lehtë dhe struktura e thurur 3D e kombinuar me material elastik, prekje të butë dhe veshje të rehatshme gjatë gjithë ditës
 • Një kombinim që ju lejon të vishni çdo lloj këpucësh
 • Me thembër të përforcuar, i dizajnuar për qëndrueshmëri të gjatë Universale, e bërë për burra dhe gra
 • Dizajni i rehatshëm, ideal për udhëtime të gjata, ndihmon në uljen e ënjtjes Ndihmojnë me venat me variçe.
 • Projektuar për të rritur qarkullimin e gjakut dhe për të zvogëluar ënjtjen në këmbë
 • E shpejtë për tu veshur dhe e rehatshme për t’u kryer Nuk është e dukshme nën veshje
 • Bllokimi i patentës, shumë i rregullueshëm
 • E përkryer për udhëtime, sporte, punë ose shtëpi
 • Me gishta të hapur
 • Materiali: 77% najlon, 23% Spandex

 

Reviews (0)

Be the first to review “ZIP-UP , Çorapa për kompresim , super mbështesin gjunjët e juaja”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.