ZIP Kositësi me bateri AAA+

20.0040.00 (-50%)

In stock

Zip kositësi posedon 1 fuqi rezistente për të kositur parqe
Mund të perdoret me shkop shtesë dhe posedon mbrojtëse nuk posedon kabell punon me 3 Bateria AAA+.

20.0040.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “ZIP Kositësi me bateri AAA+”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

ZIP Kositësi me bateri AAA+

20.0040.00 (-50%)

Add to Cart