Zbardhni dhe lustroni dhëmbët

9.0018.00 (-50%)

In stock

Heq njollat ​​dhe njollën e dhëmbëve të shkaktuar nga pirja e duhanit
I bën dhëmbët më të bardhë dhe më të pastër
Ka të njëjtën fuqi dhe saktësi “si mjeti lustrues i dentistit tuaj”
Lehtë për t’u përdorur mund të përdoret në çdo kohë në shtëpi
E shkëlqyeshme për dhëmbë të ndjeshëm
Kërkohet me 2 bateri AA
Përbërësit e produktit: Pesë heqës njollash, secili mund të përdoret qindra herë.
Shumë e lehtë për t’u përdorur, vendosni çfarëdo pastë dhëmbësh në kokën e pajisjes, më pas rrëshqiteni mbi dhëmbët për 5 minuta

9.0018.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Zbardhni dhe lustroni dhëmbët”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Zbardhni dhe lustroni dhëmbët

9.0018.00 (-50%)

Add to Cart