Xhoger me avull

46.0092.00 (-50%)

In stock

I projektuar posaçërisht për përdorim në dysheme të forta, qilima, dritare, veshje dhe tapiceri
E shkëlqyeshme për banjë, bodrum, dhomë gjumi, lavanderi, kuzhin dhe madje edhe zyra
Zgjidhja në çdo sipërfaqe – e përsosur për lustrim të çdo lloji dysheme druri, petëzuar, linoleum, guri natyror, pllaka (porcelani dhe qeramika), vinil ose ndryshe
Ajo punon edhe në dysheme të buta, të tilla si qilima dhe qilima; Gjithashtu i përsosur për pastrimin, deodorizimin, dezinfektimin e sigurt dhe heqjen e njollave nga të gjitha tapiceritë, duke përfshirë shtratet, karriget, kolltukët, mobiljet, dyshekët, jastëkët dhe më shumë
E vetmja gjë që ju nevojitet është pastrimi i thatë natyral pa pagesë
Mbroni familjen dhe mysafirët tuaj nga kimikatet e ashpra duke i braktisur ato që nga fillimi
Pastrimi me avull në mënyrë efektive largon 99 përqind të ndotësve sipërfaqësorë jo të gjallë
Pyesni veten se si keni kaluar ndonjëherë pa këtë pastrues të gjithanshëm të avullit

46.0092.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Xhoger me avull”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Xhoger me avull

46.0092.00 (-50%)

Add to Cart