WILTON Dekorator ëmbëlsirash plus, mjet zbukurimi

10.0021.00 (-52%)

In stock

  • Zhytuni në zbukurimin e ëmbëlsirave me këtë mjet të dobishëm. Me këshilla të përfshira, ju mund të krijoni çdo lloj modeli kremi, të mbushni biskota ose karamele dhe madje ta përdorni për vezët e djallit. Pasi të merrni Dessert Decorator Plus, nuk do të dëshironi të prisni për të filluar.

10.0021.00 (-52%)

Përshkrim

Mjeti për dekorimin e tortave Wilton Dessert Plus

  • Ky mjet dekorimi është i shkëlqyeshëm si për fillestarët ashtu edhe për profesionistët me përvojë. Ju mund të përdorni Dessert Decorator Plus me dorën tuaj të djathtë ose të majtë për të dekoruar biskota, ëmbëlsira, kremra për byrek ose ëmbëlsira të mbushura me krem. Fuçi i tyre mban 1 deri në 1½ filxhanë me krem, mbushje ose krem ​​pana dhe përfshin 5 këshilla për dekorimin. Leva e gishtit të madh me dizajn ergonomik ju lejon të kontrolloni rrjedhën, duke e bërë të lehtë krijimin e modeleve të dëshiruara.
  • Dessert Decorator është një mjet i dobishëm që lehtëson krijimin e yjeve, luleve, rozetave, pikave, gjetheve dhe modeleve të tjera të akullit.
  • Dessert Decorator Plus përfshin katër këshilla dekorimi, një majë mbushjeje dhe dy kthetra dhe mund të përdoret me shumicën e këshillave standarde të Wilton.
  • Këshillat janë të lehta për t’u ndryshuar, kështu që ju mund të përdorni lustër me të njëjtën ngjyrë për të bërë yje, dhe pastaj të kaloni në pikë thjesht duke gjarpëruar dhe shkëmbyer. Klipi i nxjerrjes eliminon mbeturinat e akullit ndërsa gërvishtet buzë fuçisë si shpatull ndërsa zbukurohet. Dhe meqenëse shumica e këshillave standarde Wilton mund të përdoren me Dessert Decorator Plus, opsionet tuaja të dekorimit janë të pafundme.

 

 

 

 

 

Karakteristikat

Këtu janë pesë këshilla për t’ju ndihmuar të filloni:
Lejon çdokënd që të dekoroj me të majtë ose me të djathtë
Mban afërsisht 1-1 / 4 gota me lustër ose mbushje
Fotografitë dhe udhëzimet e përfshira për ta bërë mësimin të lehtë për tu dekoruar

Specifikimet

Produkti: Dekorator Wilton Dessert Plus
Përmasat e produktit: 3,25 ″ x 2,25 10. x 10,75
Materiali: Konstruksion metali-plastik
Paketa e Përfshirë: 1 x Dekorator ëmbëlsirash Wilton Plus, 1 x Udhëzime për Përdorim, 5 x Këshilla Dekorimi, 2 x Këshilla Këshilla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “WILTON Dekorator ëmbëlsirash plus, mjet zbukurimi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

WILTON Dekorator ëmbëlsirash plus, mjet zbukurimi

10.0021.00 (-52%)

Add to Cart