Vula e vetullave 3 sekonda – Vetulla perfekte me pamje natyrale në sekonda Rezistent ndaj ujit

12.0032.00 (-63%)

In stock

12.0032.00 (-63%)

Përshkrim

Dëshironi të heqni qafe vetullat shpejt, por urreni të shpenzoni kohë dhe përpjekje? Fleekin стан Stilist i menjëhershëm i vetullave do t’ju ndihmojë të bëni vetulla menjëherë!

 • Naturalshtë e natyrshme dhe në vetëm pak sekonda! Vula mund të rregullohet për të ndryshuar formën e harkut të tre modeleve të vetullave. Rregulloni ngjyrën e lëkurës dhe flokëve me vetulla më natyrale, pa të meta në nuanca të ndryshme ombre që i japin asaj një pluhur të lëmuar me 5 ngjyra.

 • Ngrohësi i vetullave është i papërshkueshëm nga uji, 100% i sigurt për lëkurën dhe nuk keni pse të shqetësoheni për heqjen e grimit gjatë aktiviteteve apo takimeve verore.

TIPARET:

Goditja në sekondë
Stilisti krijoi vetullat në vetëm një sekondë!

 • Kombinimi i ngjyrave Ombre
  Çdo grup vetullash është një vetull më e përzier, me pamje natyrale me një kombinim të dedikuar ngjyrash ombre.

 • Kënde të rregullueshme
  Për shembull, harqe të drejta, të pjerrëta, të larta të përshtatshme për krijimin e stileve të ndryshme të vetullave
 • E lehtë për tu aplikuar, pluhur i lëmuar
  Thjesht aplikoni pluhurin e vetullave në shtypësin e vetullave dhe aplikojini ato në vetulla natyrshëm, si çdo përbërje.
 • Ujë
  Kjo eliminon nevojën për të parashikuar përbërjen gjatë aktiviteteve ose takimeve verore pa u shqetësuar.

 • E sigurt
  për lëkurën Ky përbërës është i sigurt për lëkurën pa alkool dhe latex
  Përshkrim:

  Materiali: Tyke, mikë, stearat magnezi
  Pesha: 28g

  PAKETA Përfshin:

  1 x Fleekin seal vulë e drejtpërdrejtë e vetullave
  1 x Set vetullash me dy ton

Vlersimet (0)

Be the first to review “Vula e vetullave 3 sekonda – Vetulla perfekte me pamje natyrale në sekonda Rezistent ndaj ujit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Vula e vetullave 3 sekonda - Vetulla perfekte me pamje natyrale në sekonda Rezistent ndaj ujit

12.0032.00 (-63%)

Add to Cart