Vino Pop – Hapëse vere

20.0037.00 (-46%)

In stock

 • Sepse hapja e verës duhet të jetë e lehtë!
 • Në verën tuaj nuk ka tapë ose copë të thyer
 • Nuk ka më zvarritje dhe luftime!
 • Përdor teknologjinë e ngritjes së ajrit

20.0037.00 (-46%)

Përshkrim

Hapni shishet e verës shpejt dhe në mënyrë të sigurt pa thyer tapën dhe pa ndonjë përpjekje!

Pse është e mrekullueshme:

 • Kursen kohë
 • EShtë më e sigurt se mëndafshi tradicional
 • Nuk e prish topin
 • Duhet shumë më pak përpjekje
 • EShtë e lehtë për t’u përdorur

Seti i dhuratave për hapjen e verës – verë pop

Nuk ka më luftime dhe tanke të thyera!

Wine Pop përdor fuqinë e ajrit për të “shpërthyer” tapën menjëherë nga shishja pa ndonjë dëmtim. E garantuar!

Kurrë mos thyej një tapë përsëri! Wine Pop ka një mbrojtës çeliku inox dhe polikarbonat dhe një gjilpërë në mes që ju pengon juve (ose kujtdo tjetër!) Të mos e shponi veten.

Air Rise Technology në mënyrë të përsosur shtyn të gjithë tapën lart dhe jashtë shishes, duke bërë të gjithë punën për ju.

VINO POP përdor fuqinë e ajrit – për të “lëshuar” tapën menjëherë nga shishja, dhe hapja e verës së pompës së ajrit përdor teknologjinë e ngritjes së ajrit. Një mënyrë e thjeshtë, e lehtë dhe e shpejtë për të hapur një shishe verë pa u mërzitur dhe gjarpëruar, thjesht rrëshqisni gjilpërën, pomponi disa herë dhe tape do të dalë.
АRGETUESE EFEKTIVE DHE LEHTE – tani mund të hapni pothuajse çdo shishe verë, përfshirë të bardhën, të kuqen dhe trëndafilin. VINO POP është një dhuratë e shkëlqyeshme për adhuruesit e verës, festat apo ditëlindjet!
E përsosur për adhuruesit e verës, kjo çantë vere vjen në një kuti dhuratë, duke përfshirë një hapës për shishe të pompës së ajrit, derdhës të aeratorit të shisheve, prestar petë, mbyllës shishesh vakumi dhe çantë magazinimi. Tapa e mban verën tuaj të freskët deri në 2 javë!
Më shpejt dhe më lehtë sesa përdorimi i çelësave të verës, shisheve të verës ose mëndafshit që operojnë me bateri. Asnjë tërheqje, gjarpërim, copa të prishura të tapës, bateri që rrjedhin ose fishekë CO2.
VETEM ZGJOHU! Pompë! & POP! Kurrë mos thyej një tapë përsëri! Wine Pop ka një mbrojtës çeliku inox dhe polikarbonat dhe një gjilpërë në mes që ju pengon juve (ose kujtdo tjetër!) Të mos e shponi veten.

Udhëzimet:

 • Shtypni gjilpërën në tapë
 • Mbajeni shishen
 • Filloni të pomponi derisa tapa të shfaqet vetë
 • Hiqeni tapën duke e shtyrë diskun e rrumbullakët poshtë

Shtypni gjilpërën në tapë

Pomponi levën 2-3 herë

Hiqeni tapën dhe kënaquni!

ÇFAR’ PERFSHIET në këtë set:

 • 1 Hapëse vere pop verë
 • 1 Sealant verë
 • 1 makinë petë
 • 1 Aerator
 • 1 Organizimi i një qese

– Ofertë speciale me kohë të kufizuar!

Dhuratë e shkëlqyer për miqtë dhe familjen

Vlersimet (0)

Be the first to review “Vino Pop – Hapëse vere”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Vino Pop - Hapëse vere

20.0037.00 (-46%)

Add to Cart