Veshje SNUGGIE, bishta super të butë për fëmijë

17.0025.00 (-32%)

In stock

  • Bishta snuggie Të rehatshme – një komod super i butë i lezetshëm për fëmijë
  • Lërini fëmijët tuaj të përdorin fantazitë e tyre dhe të eksplorojnë krijimtarinë e tyre dhe Dragons janë gazi i përsosur për të ngrohur imagjinatën e tyre.
  • Karakteristikat e produktit materiale prej kadifeje Bleb dhe qese gjumi në të njëjtën kohë ·
  • Të bëra nga veteranët me kadife ultra të butë, këto bishta të mrekullueshëm të karakterit janë një batanije dhe një çantë gjumi menjëherë, gjë që i bën ata të përsosur për t’u kujdesur për shtëpinë tuaj, makinë, argëtim në natyrë ose argëtim tjetër në shtrat!
  • Luaj lojëra, tekst, lexo, ha dhe shumë më tepër pa u dashur ta heqësh kurrë atë!
  • Këto batanije të lezetshme të përqafimit janë shumëngjyrëshe, duke promovuar lojë të fuqishme dhe imagjinatë krijuese.
  • Në dispozicion në stile të ndryshme: sirenë rozë dhe sirenë blu, peshkaqen gri, peshk klloun, peshk ylberi, dragua dhe delfini. 

17.0025.00 (-32%)

Reviews (0)

Be the first to review “Veshje SNUGGIE, bishta super të butë për fëmijë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Veshje SNUGGIE, bishta super të butë për fëmijë

17.0025.00 (-32%)

Add to Cart