Kondicioner për veturë me solar

13.0020.00 (-35%)

In stock

Super mini kondicier për veturat tuaja i cili vendoset në xham të veturës tuaj pa ndoni problem apo pa mbetje të hapur të xhamit tuaj.
Karakteristika:
1. Nuk posedon bateri, mbushet me rreze dielli i cili posedon panel solari dhe punon pa nevoj ryme !
2. Ju lutem vini re se dritarja juaj e makinës mund të mos jetë e mbyllur nëse nuk është instaluar mirë. Ne sugjerojmë që gomën ta vendosni në mënyrën më të mirë .
3. Nuk punon në dritare të errëta të errëta ose në ditë me shi.
5. Është projektuar për ventilim .
6. Ajo punon vetëm nën rrezet e diellit (nëse drita e diellit është e dobët, mund të mos funksionojë), ju lutemi zgjidhni një dritare që merr më shumë rrezet e diellit.
Specifikimet:
Material plastik + silikon monokristalor,
Fuqia 0,2 W,
Madhësia 15 * 11 * 6 cm / 5.9 * 4.3 * 2.4 “(L * W * H),
Përafër. 79 cm / 31,1 “,
Pesha neto 0.273 kg / 9.6 oz,

13.0020.00 (-35%)

Reviews (0)

Be the first to review “Kondicioner për veturë me solar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Kondicioner për veturë me solar

13.0020.00 (-35%)

Add to Cart