Ventilator makine portabël 12V

15.0037.00 (-59%)

In stock

15.0037.00 (-59%)

Përshkrim

Rrotullim 360 ° Ventilator ftohës me rrotullim Turbo me çelës të integruar  për kamion, automjete 12 V MPV SUV / zhurmë e ulët, konsum i ulët i energjisë , efikas ftohës i shpejtë turbo spiral

* ROTULLIM – 360 gradë që mund të rrotullohen, gjë që e bën tifozin jashtëzakonisht të rehatshëm. I përshtatshëm për më shumë njerëz. Erë super e fortë për t’u çlodhur në makina dhe për të freskuar menjëherë shoferin dhe pasagjerët.

* ZHURME E ULET – Erë e fortë, por zhurmë e ulët dhe vjen me dy afishe ngjitëse për bashkimin e ventilatorit në panelin e kontrollit ose në zonën e pushimit.

* Multifunksionale – Me të vërtetë lëviz shumë ajër i cili do të ndihmojë në ftohjen e furgonit në ditët e nxehta + heqjen e lagështisë nga xhami i brendshëm në ditë me shi të ftohtë. Heqja e shpejtë dhe efektive e tymit të padëshiruar të cigares nga tymi i duhanit ose pluhuri, duke eliminuar erën e erës së kafshëve shtëpiake.

* Erë e fortë – Ndihmoni kondicionerin të freskojë automjetin në verë me qarkullim të mirë.

* Përputhshmëria – Përshtatet me të gjitha anijet limuzinë të makinave familjare SUV RV ATV me fole çakmaku 12V. Thjesht lidhni prizën kabllore 1.2m në një fole çakmaku 12V dhe përdoreni atë.

Karakteristikat:

Ventilator turbo
360º Rregulloni rrotullimin
Zhurmë e ulët
Konsumi i ulët i energjisë, super kursim i energjisë dhe miqësor me mjedisin
E pajisur me një fole çakmak, nuk kërkohen bateri shtesë
Madhësi e vogël dhe e lehtë, e lëvizshme dhe e lehtë për tu kryer
Rifreskoni erën e çuditshme në makinën tuaj

Ideale për makina, kamionë, autobusë, pajisje jashtë rrugës, anije dhe automjete të tjera rekreative
Mund të montohet në vijën tuaj ose kudo që dëshironi

Specifikimet:

* Materiali: ABS + Elektronikë me cilësi të lartë
* Tensioni: DC 12V
* Fuqia: 4W
* Niveli i zhurmës: <45db
* Përmasa e ventilatorit: 6.7 * 4.7 * 4.7 inç (17 * 12 * 12 cm)
* Pesha: 0.2 kg
* Ngjyra: E zezë + Blu

Pastrimi dhe mirëmbajtja:

1 Para pastrimit, shkëputni më parë furnizimin me energji elektrike
2 Përdorni një leckë të lagur për të pastruar pjesën e jashtme
3 Mos përdorni flluska minerale që përmbajnë për pastrim, shmangni gërvishtjet

Paketa përfshin:

* 1 x Ventilator makine

 

 

 

 

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “Ventilator makine portabël 12V”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Ventilator makine portabël 12V

15.0037.00 (-59%)

Add to Cart