Ventilator makine i dyfishtë rrotullues 360 °

20.0037.00 (-46%)

In stock

20.0037.00 (-46%)

Përshkrim

Karakteristikat:

  • Ventilator të dyfishtë rrotullues 360 °: Ju duhet ta rregulloni atë në pllakë dhe të rregulloni këndin e ventilatorit në mënyrë që të dy motori kryesor dhe bashkë-piloti të mund të shijojnë erërat e ftohta.
  • Material ABS me cilësi të lartë: I bërë nga plastikë ABS me cilësi të lartë, jo toksik dhe i padëmshëm.
  • Shpejtoni qarkullimin e ajrit: Në verë të nxehtë, përdorni atë me kondicionerë makinash për të shpejtuar rrjedhën e ajrit dhe për të rënë shpejt temperaturën brenda makinës.
  • 2 shpejtësi të erës: Fuqia e erërave të forta është 15W, dhe fuqia e erërave të dobëta është 8W, përfshirë me ndezjen.
  • Ventilator makine me zhurmë të ulët: Motor i integruar me turbinë me cilësi të lartë, zhurma e funksionimit është më pak se 40dB.
  • Mundësuar nga çakmak 24V: Përshtatet me shumicën e automjeteve elektrike 24V, makinë, rv, makinë personale, makinë pasagjer, makinë transporti, automjet inxhinierik etj
  • Lehtë për tu riparuar: Paketa vjen me shirit të dyanshëm, mund të riparohet në panelin e kontrollit.

Specifikimet

Madhësia e artikullit: 13 x 20.3 x 16.3
Fuqia e daljes: 8W / 15W
Tensioni i funksionimit: DC 24V (më i lehtë)

 

Detajet e produktit

Rrotullim 360 °

Fiksuar me shirit të dyanshëm

Siguresë sigurie e integruar

Lista e paketimit:

Ventilator makine 12V Daul-Head (blu) * 1
Manual Universal i Tifozëve të Makinave * 1
Shirit i dyanshëm * 4

Reviews (0)

Be the first to review “Ventilator makine i dyfishtë rrotullues 360 °”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Ventilator makine i dyfishtë rrotullues 360 °

20.0037.00 (-46%)

Add to Cart