Vegël për ushtrim

12.0022.00 (-45%)

In stock

Merrni rezultate të mahnitshme në shtëpi. Lëvizja unike dinamike e rezistencës formon dhe forcon tonet e muskulaturës. Djeg kalori ndërkohë që punoni tricepsin tuaj, bicepsin, shpatullat, gjoksin, shpinën dhe më shumë… Perfekte për të gjitha nivelet e palestrës dhe grupmoshat. Rezultatet e menjëhershme pa asnjë tendosje të përbashkët!

Karakteristikat
Emri i produktit: Wonder Arms
Ngjyra: E bardhë
Materiali: ABS + RUBBER
Paketimi: kuti me ngjyra
Madhësia: 26 * 22 * 10cm
Pesha: 0.68kg
Madhësia e kartonit: 64 * 45 * 54CM

12.0022.00 (-45%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Vegël për ushtrim”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Vegël për ushtrim

12.0022.00 (-45%)

Add to Cart