Varëse rrobash me tre shtresa

35.0045.00 (-22%)

In stock

• Materiale me cilësi të lartë dhe mjeshtëri.
• I pershtatshem per dhomen e gjumit dhe dhome ballkon, sallon.
• i përshtatshëm për tharjen e një larje të plotë familjare.
• Dizajn i efektshëm i produktit për hapësirë maksimale, Shumë kompakte kur paloset për ruajtje të lehtë.

35.0045.00 (-22%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Varëse rrobash me tre shtresa”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Varëse rrobash me tre shtresa

35.0045.00 (-22%)

Add to Cart