UV Lamp me Solar për oborr 4 led 200Lumen, Sensor Lëvizje

25.0055.00 (-55%)

In stock

UV Led Lamba me 4 Led drita secila nga 50 Lumen gjithsej 200 Lumen super drit e fuqishme .
Mbushet me an të rezeve të diellit i cili posedon panel diellor me lëvizje 180° si dhe lëvizje dritës 90°.
Vendohet në qfardo lloj pozicioni në parkun tuaj apo në murë, pa nevoj mjeshtrie !

  • Paneli diellor: 5.5V 1.5W
  • Bateria: 18650 bateri litium 3.7V 2200mAh
  • LED: Temperatura e ngjyrave 10 mm 0,5W: 6500
  • Fluksi: 200 lumens 50 secila
  • Koha e punës: Dita e Diellit 6-8 orë (modaliteti i dritës së lartë) 8-12 orë (modaliteti i dritës së ulët)
  • Karakteristikat: kontrolli i shkëlqimit + kontrolli i ndërprerës
  • Klasa e papërshkueshme nga uji: IP65
  • Koha e mbushjes: 8 orë

25.0055.00 (-55%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “UV Lamp me Solar për oborr 4 led 200Lumen, Sensor Lëvizje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

UV Lamp me Solar për oborr 4 led 200Lumen, Sensor Lëvizje

25.0055.00 (-55%)

Add to Cart