Turmalinë, shëndetin termik, lehtësimin e dhimbjes, vetë-ngrohjen e qafës

15.0022.00 (-32%)

In stock

  • tipar:
  • 100% markë e re dhe me cilësi të lartë Turmalinë, shëndetin termik, lehtësimin e dhimbjes, vetë-ngrohjen e qafës, rripin mbështetës të kllapave
  • Për burrat dhe gratë – një madhësi i përshtatet të gjithëve
  • Ndihmon në lehtësimin e dhimbjes dhe ënjtjen e simptomave të Patellës
  • Siguron ngrohtësi, rehati, fleksibilitet dhe qëndrueshmëri superiore për veshin e përditshëm
  • Mbroni veten nga këshilla dhe të ftohtit

15.0022.00 (-32%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Turmalinë, shëndetin termik, lehtësimin e dhimbjes, vetë-ngrohjen e qafës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Turmalinë, shëndetin termik, lehtësimin e dhimbjes, vetë-ngrohjen e qafës

15.0022.00 (-32%)

Add to Cart