TubShroom revolucionar bllokues flokësh , Mbrojtës vaske 2cop

8.0015.00 (-47%)

In stock

8.0015.00 (-47%)

Përshkrim

  • Ndryshe nga prizat e zakonshme që kalojnë nëpër kanal, TubShroom futet brenda, duke kapur butësisht flokët nga sytë.
  • A është koha për pastrim? Thjesht fshini TubShroom dhe kimikatet jo të ashpra.
  • TubShroom përshtatet me çdo kullues standard të vaskës dhe mund të kapë çdo qime, në çdo kohë.

 

TubShroom – Një revolucion në mbrojtjen e kullimit

Ne përballemi çdo ditë me një numër të madh sfidash. Pastrimi i kanaleve të bllokuara, fatmirësisht, nuk duhet të jetë më një prej tyre – falë TubShroom. TubShroom është një tapë vaske që përshtatet mirë në kanalin e vaskës së dushit, duke mbledhur pa mundim çdo qime që përpiqet të depërtojë në kanalin tuaj të pambrojtur. Ky është heroi që meritoni në banjën tuaj. Ju mund të jeni të sigurt se TubShroom funksionon shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e flokëve – si për njerëzit ashtu edhe për kafshët shtëpiake. Nuk ka më tepricë për hidraulikë.

  • Kurseni qindra në faturat e shtrenjta hidraulike
  • Ndërtim i qëndrueshëm,
  • Super i lehtë për t’u përdorur dhe pastruar, ndizni dhe luani
  • Një pamje që përshtatet pothuajse me çdo vaskë
  • Teknologji fituese e çmimeve dhe e patentuar
  • Mbi 3 milionë kanalizime të mbrojtura në mbarë botën

Vlersimet (0)

Be the first to review “TubShroom revolucionar bllokues flokësh , Mbrojtës vaske 2cop”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

TubShroom revolucionar bllokues flokësh , Mbrojtës vaske 2cop

8.0015.00 (-47%)

Add to Cart