Trimer profesional i flokëve dhe trupit

20.0032.00 (-38%)

In stock

20.0032.00 (-38%)

Përshkrim

A ju duhet gjithnjë të shkurtoni flokët, por ndonjëherë nuk është i përshtatshëm për t’i prerë ato ose është i vështirë për t’u arritur. Prezantimi i Mintiml Home Hairstyle and Shaving Tools, një rruajtëse e ripërdorshme për të përmbushur stilimin tuaj të plotë në shtëpi!

Prerje flokësh dhe rruajtëse shumëfunksionale e lëvizshme.

 • Merrni kontrollin e flokëve tuaj
  Kjo është gjithçka që ju nevojitet për një vetë-stilim të plotë në shtëpi! Merrni atë avantazh perfekt me një prekje. Pastroni qafën, shpinën dhe trupin me zero djegie ose acarim. Prerja e flokëve Mintiml shtrihet në 40 mm, duke siguruar pozicionin e përsosur të energjisë për zonat e vështira për t’u arritur.
 • 5 Shtojca të personalizuara
  Prerësja Mintiml vjen me 5 aksesorë të dizajnuar saktësisht (të gjatë, të mesëm, të shkurtër, krehje, kruajtje për meshkuj) në gjatësi perfekte për stilin tuaj. Ofron një përvojë të nivelit të lartë të mjekrës / prerjes së flokëve. Prerja edhe e flokëve më të trashë nuk do të tërheqë flokët apo do të dëmtojë lëkurën tuaj.

 • Kompensohet në një kënd teh prej 90 gradë
  Stilimi i flokëve Mintiml karakterizohet nga një teh i kompensuar me një kënd prej 90 gradë për krehër dhe prerje natyrale, i përshtatshëm për stilet e kallamishteve, mjekra të shkurtra, të mesme dhe të gjata, prerje flokësh, konturim të gjitha mund të bëhen me ndihmën e Mintiml Home hairstyle Prerje flokësh.
 • Dorezë e zgjatur e integruar
  Asnjëherë mos u shqetësoni se nuk do të jeni në gjendje të arrini në pjesën e prapme të kokës për të prerë flokët tuaj. Hairstyle Mintiml Home është e kompletuar me një dorezë që mund të shtrihet në zona të vështira për t’u arritur dhe mund të rrisë komoditetin e përdoruesit për trajtim të lehtë dhe ta bëjë atë më të sigurt dhe më të rehatshëm.
 • Pritini flokët me besim
  Hairstyle Mintiml Home lejon prerje më të saktë dhe përdoret në lidhje me një krehër udhëzues për të shkurtuar çdo model flokësh që dëshironi. 5 krehëra kufitare me gjatësi të ndryshme janë të përshtatshme për modele të ndryshme flokësh. Mund të përdoret nga familje dhe grupe të ndryshme. E përkryer për të marrë një udhëtim ose udhëtim pune.
  Specifikimet
Materiale Aliazh çeliku inox
Pesha e produktit
 • 285G
Madhësia e produktit 24 × 8.5 × 4.7cm
Përmbajtja e paketës
 • 1 hairstyle Prerje flokësh shumëfunksionale për tërheqje dhe rruajtje

Vlersimet (0)

Be the first to review “Trimer profesional i flokëve dhe trupit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Trimer profesional i flokëve dhe trupit

20.0032.00 (-38%)

Add to Cart