Top uji qesharak për argetim

10.0025.00 (-60%)

Ska në magazin

  • Fryrë dhe e mbushur me ujë: Topi i plazhit që mund të fryhet dhe të mbushet me ujë.
  • Të qëndrueshme dhe transparente: Topi i plazhit i fryrë është shumë fleksibël, i qëndrueshëm dhe pro-transparent.
  • Kur dëshironi ta lini mënjanë, mund të lëshoni ujë. Mund të përdoret shumë herë
  • Gama e gjerë e përdorimit: Topi i plazhit i fryrë mund të përdoret si lodra në natyrë, për tu rreshtuar për ahengje, dhurata për ditëlindje, karrige, materiale sportive dhe argëtuese.

10.0025.00 (-60%)

Përshkrim

Lodra ME E BUKUR nga 2021

Topi qesharak i ujit është vendi ku është argëtimi! Fëmijët tuaj do të luajnë këtë punë për orë të tëra! E përsosur për ahengje verore, në trampolinë dhe në oborrin e shtëpisë. Ju madje mund ta përdorni topin në formën e flluskave brenda shtëpisë për një parti në dimër ose në një ditë me shi!

E gjithë familja juaj do të dëshirojë të luajë me Topin e Flluskës të pabesueshëm! Supershtë super e fortë dhe e pashkatërrueshme. Ju nuk duhet të shqetësoheni për plasaritje. Kërce, kërce dhe luaj për orë të tëra!

TIPARET

Projektuar me një material tepër të fortë dhe të qëndrueshëm, Xpandium, ju mund të mbështeteni në një top që nuk prishet ose shpërthen kurrë

Ky top është vetë-nënshkruar kështu që ju nuk keni asnjë sherr duke u përpjekur të lidhni një nyjë me një tullumbace

Mund të rimbushet dhe ripërdoret lehtësisht, vazhdimisht.

E sigurt për mjedisin Pa BPA, pa PVC, pa latex

Për argëtim të papërshkrueshëm!

Kjo lodër është revolucionare! Goditeni lirshëm, goditeni me grusht dhe hidheni mbi të pa frikë se mos prisheni ose shqyeheni. Topi dridhet, rrotullohet, noton, driblime, rrotullime dhe më shumë! Mund të nxirret lehtë kur të keni mbaruar së luajturi për ruajtje të lehtë.

PAKETA PRFshin:

1. Top ujë qesharak

Vlersimet (0)

Be the first to review “Top uji qesharak për argetim”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Top uji qesharak për argetim

10.0025.00 (-60%)