Top pastrues , për larjen e rrobave 1 + 1

12.0021.00 (-43%)

In stock

12.0021.00 (-43%)

Përshkrim

Si funksionon topi i larjes

Topi larës është i mbushur me topa shumë të vegjël qeramike që pasurojnë ujin me jone negative. Ata thyejnë tensionin sipërfaqësor të ujit dhe largojnë papastërtitë nga rrobat.

  • Numri i përdorimeve: deri në 1500 herë (rreth 4 vjet)
  • Certifikatat: Vegan PETA i miratuar
  • Temperatura e larjes: E përshtatshme deri në 60 gradë
  • Përparësitë: Kurseni detergjentët, respektoni mjedisin, përdorni më pak kimikate, larje të qëndrueshme
  • Karakteristikë e veçantë: Punon pa magnet (si shumë topa të tjerë për lavatriçe) dhe nuk dëmton kazanin e larjes

Një top i pastër (top pykë) është një “top” që mund të lajë dhe pastrojë rrobat pa përdorimin e detergjenteve. Falë efektit natyror, pajisja

Mund të eliminojë edhe njollat ​​me ngjyrë. Puna juaj do të mbrohet me siguri nga oksidimi, i cili do të rezultojë në ruajtjen e ngjyrave të paprekura dhe strukturës së indeve. Pas përdorimit të Ballz-it të pastër, të brendshmet do të bëhen jashtëzakonisht të freskëta pasi “topi” do të eliminojë aromat e pakëndshme dhe mykun që mund të grumbullohen në sipërfaqen e makinës larëse – këto janë teknologjitë më të fundit për larjen e butë të çdo liri pa dëmtuar strukturën. në pëlhura me ndihmën e granulave të veçanta ule ules

Topat e pastër Ballz – përmbajnë një spektër pH në nivelin e detergjenteve dhe kimikateve konvencionale që ndihmojnë në largimin e ndotjes nga veshjet.

Në të njëjtën kohë, jo vetëm që lan njollat, por edhe mbron gjërat nga oksidimi, eliminon mykun dhe aromat e pakëndshme në lavatriçe.

Aplikacioni:

Clean Ballz vendoset në lavatriçe, aktivizoni programin e duhur dhe shijoni efektin. detergeni nuk është i nevojshëm!

Përmbajtja e paketës:

1x Top per pastrim

Vlersimet (0)

Be the first to review “Top pastrues , për larjen e rrobave 1 + 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Top pastrues , për larjen e rrobave 1 + 1

12.0021.00 (-43%)

Add to Cart