Mini Dylbi

14.0028.00 (-50%)

In stock

Dizajn me fokus të dyfishtë, fokusim i lehtë, imazhe që përdorin film të plotë optik, mundësi të varur nga cilësia e dritës, tip ngjyre.
I rehatshëm për t’u parë, shikim i gjatë pa lodhje të syve
Optika ka një version të azhurnuar të AR të gjelbër, aftësia e fokusit të dyfishtë
Optika me shumë qëllime garanton transmetim dhe shkëlqim superior të dritës.
I papërshkueshëm nga uji dhe i mjegullt: pasqyra është plot me azot me pastërti të lartë, i papërshkueshëm nga uji dhe anti-mjegull.
Mund të përdoret në shi dhe ambiente të lagështa.
I përshtatshëm për natyrë, golf, gjueti, kampe, shëtitje, peshkim, shikim zogjsh, koncerte, gara sportive, etj.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Mini Dylbi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.