Tigan jo ngjitës, dorezë luksoze

12.0016.00 (-56%)

12.0016.00 (-56%)

Clear

Përshkrim

Tigan jo ngjitës

 

 • Veshje: Tava e skarës ka një shtresë jo-ngjitëse dy shtresore, rezistente ndaj konsumimit dhe qëndrueshmërisë, duke e bërë gatimin më të lehtë dhe më të qartë.
 • Materiali: Tava Griddle është bërë prej alumini të derdhur, nuk prishet, gjë që siguron jetëgjatësinë e saj.
 • Doreza: I përshtatshëm për ulje dhe gatim, i lehtë për tu mbajtur, për majat e sobave, mund të merret në piknik ose Barbecue.
 • E Sigurt: Tava e skarës është pa toksina, dhe 100% PFOA, LEAD, KADMIUM.
 • Derdhjet e shiritave dhe derdhjeve të dyfishta: Filtrat e kullimit të vajit në të dy anët mund të filtrojnë yndyrën e tepërt, të lehtë për tu pastruar.

 

Karakteristikat:

 • Gjatësia e dorezës: 19 cm
 • Madhësia: 24 * 24cm, 28* 28cm
 • Paketa përfshinë: tigan 1 *
 • Material ekologjik
 • Cilësi e mirë dhe e qëndrueshme
 • Rezistent ndaj temperaturës së lartë
 • Sipërfaqe jo ngjitëse
 • Pastrohet lehtë
 • Një tigan me një madhësi të përsosur të shufrave katrore
 • Dizajn unik i dorezës
 • Matës i rëndë dhe dorezë luksoze
 • Baza e sheshtë për efikasitet maksimal dhe shpërndarje të nxehtësisë
 • Dorezë prej druri dhe e lehtë për tu mbajtur – Tava e lehtë për grilë me dorezë palosëse ergonomike është e përkryer për bartje të lehtë, për majat e sobave, mund të çohet në një skarë ose skarë pikniku, veçanërisht në një skarë ose kampe në natyrë. Me një unazë të varur, gjithashtu e përsosur për ruajtje të lehtë. Doreza e drurit me dizajn të fortë dhe anti-nxehtë inxhinierik mban një ndjenjë të ftohtë dhe kapje të fortë gjatë gatimit në temperaturë të lartë.
 • Tigan alumini – Tigan me skarë katrore Bërë prej alumini të hedhur me cilësi të lartë me rezistencë të shkëlqyer ndaj korrozionit, për majat e sobave, rezistencë ndaj temperaturës së lartë dhe përçueshmëri termike, e cila siguron ngrohje të shpejtë dhe të barabartë. Performancë e shkëlqyeshme e ruajtjes së nxehtësisë për kursim të energjisë. Kjo tigan me ngjitje jo ngjitëse kombinon avantazhet e tiganeve jo-ngjitëse dhe tavave prej gize, fundi më i trashë dhe më i qëndrueshëm.
 • Veshje pa kimikate dhe jo ngjitëse – Tava me skarë katrore ka një qëndrueshmëri të shkëlqyeshme me 2 shtresa, jo-gërryese, rezistente ndaj konsumimit dhe të shkëlqyeshme për çdo furrë. Më i shëndetshëm me më pak vaj të nevojshëm, pastrohet më lehtë pa lënë mbetje ushqimore. 100% NO kimikate toksike si PFOA, PFAS dhe kimikate të tjerë më pak të njohur.
 • Projektimi i shiritit dhe filtri i kullimit të vajit – Dizajni i sofistikuar i rripit siguron më shumë se 50% kontakt oksigjeni midis ushqimit dhe pjatës, duke bllokuar salcën origjinale dhe duke lënë një model të këndshëm me ngjyra në biftek. Gjithashtu, filtrat e kullimit të vajit në tigan në të dy anët mund të filtrojnë yndyrën e tepërt, më të lehtë për t’u manovruar dhe më të shëndetshme, për pjesën e sipërme të sobës.

   

  Blini këtë produkt të shkëlqyeshëm me çmimet më të mira. Produkti është origjinal dhe është një produkt i shitur me një çmim shumë të arsyeshëm dhe të ulët në treg. Shpresojmë që ju ta adhuroni dhe shijoni këtë produkt dhe se do të jetë shumë i dobishëm për ju. Faleminderit që ishe klienti ynë, ne jemi shumë të lumtur që të shohim këtu. Mos harroni të ndiqni dyqanin tonë. Gëzuar pazar !!!

Specifikim

Informacion shtesë

Zgjidhni Madhesine

24cm, 28cm

Vlersimet (0)

Be the first to review “Tigan jo ngjitës, dorezë luksoze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Tigan jo ngjitës, dorezë luksoze

12.0016.00 (-56%)

Add to Cart