Tharëse thonjsh

9.0018.00 (-50%)

In stock

Fuqi e lartë dhe inteligjente – Vendosni dorën në llambën tharëse dhe dritat LED do të ndizen automatikisht
Dizajn i dobishëm: Pastrimi i lehtë, modeli i lehtë dhe i rrumbullakosur, mbron sytë tuaj, drita e butë parandalon skuqjen e lëkurës tuaj.
Thani pjesën më të madhe të xhelit të thonjve, veshjes së sipërme, xhelit të ndërtimit dhe xhelit për manikyrin e thonjve.
Kurseni para: Ju mund të bëni manikyrën tuaj në shtëpi, në vend që të shkoni në sallon.
Llamba e thonjve është gjithashtu një dhuratë e përkryer për familjen dhe miqtë.

9.0018.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Tharëse thonjsh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Tharëse thonjsh

9.0018.00 (-50%)

Add to Cart