Tharëse rrobash

35.0050.00 (-30%)

In stock

 • Përshkrimi:
 • Tharëse rrobash
 • Kjo lavanderi e palodhshme është një Tripod me 2 shkallë,
 • tabaka perfekte e tharjes për veshje dhe pantallona.
 • Bërë prej çeliku inox
 • E përkryer për përdorim të brendshëm ose të jashtëm.
 • E shkëlqyeshme për kampe dhe e  palodhshme për ruajtje të lehtë:Shufër çeliku inox
 • Madhësia: 68,5×68,8x170cm
 • Ngjyrat: rozë / e bardhë
 • Karakteristikat:
 • 1. Asnjë mjet i nevojshëm
 • 2.Tel mjaftueshëm për të varur fustanet gjatësi
 • 3. Transporti – brenda ose jashtë 4. Dosjet për ruajtje

35.0050.00 (-30%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Tharëse rrobash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Tharëse rrobash

35.0050.00 (-30%)

Add to Cart