Tenxhere për shkrirjen e çokollatës me ngrohje elektrike, Fuqi 220V

19.0039.00 (-51%)

In stock

Kjo makinë shkrirëse e çokollatës është në madhësi mini, me pamje të bukur dhe trup të fortë, e qëndrueshme për një përdorim të gjatë.
Tenxhereja e shkrirjes është bërë nga materiale alumini, me dorezë të gjatë për rrokje të lehtë.

1 x tenxhere shkrirje çokollate
1 x pirun spiral
1 x pirun i sheshtë
1 x Vegla Skraping
1 x Meshë hekuri
10 x pirunë plastikë

Materiali: ABS + çelik inox
Materiali i tenxhere: Alumini
Ngjyra: e verdhë
Tensioni: 220V
Frekuenca: 50 / 60Hz
Fuqia: 25W
Madhësia: 19×14.5x10cm

19.0039.00 (-51%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Tenxhere për shkrirjen e çokollatës me ngrohje elektrike, Fuqi 220V”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Tenxhere për shkrirjen e çokollatës me ngrohje elektrike, Fuqi 220V

19.0039.00 (-51%)

Add to Cart