tenxhere elektrike për shkrirjen e çokollatës

18.0037.00 (-51%)

In stock

  • Ideale për fondue çokollate, ëmbëlsira të mbuluara me çokollatë ose çokollata me formë, sepse është një tenxhere elektrike për shkrirjen e çokollatës, kështu që çokollata mbetet e shkrirë dhe e butë.
  • Shkrini çokollatën pa ujë I përshtatshëm për çdo çokollatë ose lakim

18.0037.00 (-51%)

Përshkrim

PËRSHKRIM

Një tas elektrik për shkrirjen e çokollatës e bën çdo rast argëtues dhe të kënaqshëm duke siguruar veçoritë e mëposhtme:

* Shkrini çokollatën pa përdorimin e ujit

* Lejimi i fëmijëve për të formuar çokollatë të shkrirë ne forma te ndryshme zemra, yje dhe forma të tjera argëtuese me enë formuese të ndryshme.

* Pirun spiral për njomjen e frutave dhe ëmbëlsirave.

* Ideale për një kuzhinier profesionist ose kuzhinier hobi.

* Përfshihen gjithashtu forma të ripërdorshëm dhe receta të shijshme .

* I përshtatshëm për çdo lloj çokollate.

* Ideale për fondue dhe për të bërë ëmbëlsira të mbuluara me çokollatë

* Tenxhere lulesh e heqshme

* Përmasat e produktit: 7,5 x 4,2 x 9,2 inç

* Shmangni çokollatën e djegur ose me gjemba sepse ajo ruan temperaturën e duhur Çfarë përfshihet: – 1 x tas elektrik për shkrirjen e çokollatës – 1 x shpatull – 6 x myk (zemra, arinj, sheshe, kafe) fasule, Yje, pemë të Krishtlindjeve) – 1 x kallëp i madh për zemër – 10 x tela plastike me çokollatë – 10 x pirunë plastikë frutash – 1 x pirun spiral për zhytjen e tartufit – 1 x pirun e rrafshët me çokollatë për trajtimin e çokollatës katrore

Reviews (0)

Be the first to review “tenxhere elektrike për shkrirjen e çokollatës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

tenxhere elektrike për shkrirjen e çokollatës

18.0037.00 (-51%)

Add to Cart