Tela çeliku 200 mm 8 “, rrote bluarëse

15.0025.00 (-40%)

In stock

  • Furça tela të ngurtësuara dhe prej bronzi 0,3 mm
  • Për heqjen e yndyrës, shkatërrimin, degreasimin, heqjen e bojës
  • Përfshin adaptorët 1/2 “, 5/8”, 3/4 “, 7/8” dhe 1 “
  • Për përdorim me të gjithë bluarësit stol 200 mm

15.0025.00 (-40%)

Përshkrim

Specifikim:

Lloji: rrota e furçave me tel

Materiali: tel çeliku

Ngjyra: Ari

Diametri: afërsisht 5 “/ 125 mm, 8” / 200 mm

Trashësia: afërsisht 25 mm / 0,98 “

Tela: afërsisht 0,3 mm

Maks. RPM: 6,000 min. – 1

I përshtatshëm për lustrim makine

Karakteristikat:

Të qëndrueshme dhe praktike

Efekt i mirë lustrues, efikasitet i lartë, kosto e ulët

I përshtatshëm për pastrimin e sipërfaqes metalike, shkatërrimin, bluarjen, lustrimin, pluhurosjen, heqjen e mbeturinave, heqjen e mbeturinave.

Reviews (0)

Be the first to review “Tela çeliku 200 mm 8 “, rrote bluarëse”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Tela çeliku 200 mm 8 ", rrote bluarëse

15.0025.00 (-40%)

Add to Cart