Tavolinë e palosshme me 4 karrige

50.0079.00 (-37%)

In stock

50.0079.00 (-37%)

Përshkrim

Relaksohuni me familje të lumtur gjatë një pikniku me tryezën tonë të palosshme me 4 karrige!

SHËNIM

 • Korniza e tryezës dhe këmbët e tryezës janë bërë prej alumini.
 • Pjesa e sipërme e tryezës është bërë nga plastika me cilësi të lartë.

Arsyet pse zgjidhni tryezën tonë?

 • Dizajn i lehtë dhe i lëvizshëm: Me një dorezë të butë, është i përshtatshëm për tu mbajtur me vete. Dizajni i palosjes e bën të lehtë vendosjen në bagazhin e makinës tuaj.
 • Vjen me dy karrige të palosshme: Përfitoni plotësisht nga modeli i palosjes për të kursyer hapësirë ​​dhe për ta bërë produktin më praktik.
 • Karrigia mund t’ju japë një vend për të pushuar në çdo kohë.
 • E fortë dhe e fortë: Korniza e saj është bërë prej alumini me cilësi të lartë, e cila është e fortë dhe e qëndrueshme. Me një tryezë me një dendësi të lartë të tabelave, tabela nuk është shumë e rëndë.
 • 3 lartësi që mund të rregullohen: Këmbët e tryezës rregullohen në 3 lartësi të ndryshme prej 21.6, 27.6 dhe 33.5 inç.
 • Përdorimi i brendshëm dhe i jashtëm: Transportueshmëria e vetë produktit e bën atë një tryezë shumëfunksionale të lëvizshme që është krejtësisht e përshtatshme për përdorim të brendshëm ose të jashtëm.

Detajet e produktit

 

Specifikimet:

Ngjyra: E bardhe
Materiali: Lidhje alumini
Madhësia e karriges: 29x30x35cm / 11,42 “x11,81″ x13,78 ”
Madhësia e tryezës: 120x60cm / 47.24 “x23.62”
Lartësia e tryezës Nivelet e rregullueshme: 55 cm, 60 cm, 70 cm / 21,65 “, 23,62″, 27,56 ”
Konvertimi: 1 cm = 0,3937 inç, 1 inç = 2,54 cm]
Skena të zbatueshme: Kostum kampingu, piknik në Barbecue, dhomë ndenjeje etj.

portable folding table

foldable picnic table

folding table

Dorezë e butë

Mberthyesi fiks

Të përfshira 4 karrige

Karakteristikat:

-3 nivele rregullimi i lartësisë: Sipas nevojave tuaja të ndryshme, lartësia e tryezës së ngrënies mund të rregullohet.
-2 tuba të përforcuar, të fiksuar dyfish pa u dridhur.
Tabela e palosshme përdor një aliazh alumini me fuqi të lartë për të mbështetur sipërfaqen e punës të kushinetës, e qëndrueshme dhe e fortë, e sigurt dhe e guximshme.
– Doreza e anulueshme: jetë e qëndrueshme dhe e qëndrueshme, e gjatë.
Dizajni i vrimave të ombrellës lehtëson vendosjen e ombrellës dhe errësimin e lehtë.
-Rroje aliazh alumini, vizatim metalik, rezistent ndaj konsumit, i bukur dhe i lehtë. Cepi i tryezës është i rrëshqitshëm për të parandaluar gërvishtjet aksidentale.
– Karrige e thjeshtë: E bërë nga kanavacë 600D Oxford, rezistencë e lartë ndaj konsumit, elasticitet i lartë, i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga era.
-Lehtë për tu palosur, më e fortë dhe më komode.

 • Vera po vjen së shpejti, merrni tryezën e palosshme për pikniqe, shkoni në kampe, shkoni në park, shkoni në plazh dhe shijoni një familje të lumtur gjatë piknikut!

  Paketa përfshin:
  1 x Tavoline e palosshme
  4 x karrige

Vlersimet (0)

Be the first to review “Tavolinë e palosshme me 4 karrige”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Tavolinë e palosshme me 4 karrige

50.0079.00 (-37%)

Add to Cart