Tava prej alumini 4 në 1

17.0037.00 (-54%)

In stock

Përshkrim

Përshkrimi:

Materiali premium: Tava ka një material optimal, i cili është i pajisur me një shtresë jo-ngjitëse prej guri Maifan, dhe tava është jo-ngjitëse, rezistente ndaj konsumit dhe e qëndrueshme, është e bukur, dhe karakterizohet nga nxehtësia izolim dhe kapje anti-nxehtë, e rehatshme.
Tava ka një model të trashë trupi, i cili karakterizohet nga një kapacitet i madh, gjë që e bën gatimin më të lehtë.
Dizajn: Tava ka një unazë çeliku inox kundër djegies, e cila është e pajisur gjithashtu me një dizajn anti-nxehtë dhe tava është rezistente ndaj nxehtësisë. Ju lutemi vini re disa pika, doreza e tiganit duhet të mbahet larg zjarrit
Përdorimi i përshtatshëm: Tava ka kontroll inteligjent të temperaturës dhe një fund të sipërm, i cili përmban një formë të hollë për të arritur edhe përçueshmëri të nxehtësisë, dhe pjesa e poshtme është jo ngjitëse dhe është praktike për shumicën e furrave.
Për shumë qëllime: Tava mund të përdoret për të bërë omëleta, burger etj., Dhe tava ka 4 ndarje për ta bërë gatimin të shpejtë dhe të lehtë.

Rezistent ndaj ngjitjeve dhe njollave

Ofron performancë për lëshim të lehtë dhe pastrim pa mundim. Ushqimi vjen lehtësisht nga pjata.

Një tigan me mermer ju lejon të gatuani pak pa vaj, duke siguruar një jetë më të mirë për ju dhe familjen tuaj.

Kjo lloj tave mund të funksionojë normalisht në çdo furrë.

Tava jo-ngjitëse e vezëve është në përputhje me furren e gazit dhe tenxheren me induksion.

E përsosur për të gatuar omëleta, proshutë, burger, petulla dhe për të bërë katër vezë të skuqura në të njëjtën kohë, të përshtatshme për të bërë mëngjesin për familjen.

Madhësia:

Gjatësia e dorezës: 16.5 cm
Gjatësia totale : 35,2 cm
Madhësia e tavës: 19cm x 19cm
Madhësia e kupës: 9 cm Diametri

Reviews (0)

Be the first to review “Tava prej alumini 4 në 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.