TAC mjeti çelik inox 18-në-1 mjet i shumfisht

16.0040.00 (-60%)

In stock

  • Materiali: çelik inox
  • Madhësia: 16 * 9.5 * 3cm
  • Me peshë (376 gram) për të krijuar forcë të mjaftueshme për mjetin maksimal të çekut të integruar
  • Dizajni i çelikut është shumë i qëndrueshëm dhe i dizajnuar të zgjasë
  • Madhësia: 6.3 inç i gjatë i ngjeshur; Pesha: 376 gram (13,1 oz)

16.0040.00 (-60%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “TAC mjeti çelik inox 18-në-1 mjet i shumfisht”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

TAC mjeti çelik inox 18-në-1 mjet i shumfisht

16.0040.00 (-60%)

Add to Cart