Tablet LCD për të shkruar, vizatim dixhital, Skicë e tabelës grafike

10.0022.00 (-55%)

In stock

10.0022.00 (-55%)

Përshkrim

A po planifikoni planet e ardhshme të mëdha? Shkrimi i disa shënimeve të përkohshme? Apo gjeni një mënyrë për t’i mbajtur duart e fëmijëve tuaj të zënë?

Mirësevini në këtë tabletë shkrimi LCD për fëmijë 8.5 inç

Një jastëk i shkëlqyeshëm i lirë i shkrimit për fëmijët tuaj për të vizatuar dhe shkruar. Ekrani LCD i ndjeshëm ndaj presionit ka mbi 50,000 cikle fshirjeje që do të rrisin krijimtarinë e fëmijëve tuaj në potencialin e tij të pafund të plotë!

Projektuar posaçërisht për fëmijët: Ky tablet vizatimi i miratuar me material jo toksik dhe jo rrezatues të trupit, dizajn i qetë i qosheve të rrumbullakëta, mbrojtje e lëkurës dhe syve të fëmijëve. I përshtatshëm për të gjitha moshat, madje edhe të rriturit.

Ekrani i mbrojtjes së syve: Ky bllok elektronik i shkrimit LCD është një pajisje elektronike që përdor një ekran fleksibël LCD pa xham, teknologjia që përdorëm mund të mbrojë sytë e përdoruesve. Gjithashtu, e vështirë ose e lehtë, me ose pa stilolaps, me vetëm gishtin tuaj në këtë ekran, teksti, modelet dhe grafika mund të shfaqen akoma përmes presionit.

✅Një buton i qartë / një buton i kyçjes së ekranit: Funksionimi i gabuar mund të shmanget pasi kjo kornizë elektronike e shkrimit LCD ka një funksion të bllokimit të përmbajtjes. Ndërroni butonin LOCK, i cili ju lejon të parandaloni që shtypja aksidentale e butonit të fshirjes të shkatërrojë veprën / shënimin tuaj krijues.

Me butonin e tërheqjes, kjo tabletë elektronike e vizatimit mbështet “Një çelës fshirjeje” kur është aktivizuar butoni “Fshi”.

Jetë e gjatë shërbimi: Kjo kornizë elektronike e shkrimit LCD mundësohet nga një bateri butoni e mbyllur paraprakisht (e zëvendësueshme). Bateria do të përdoret vetëm kur fshini ekranin, konsumi i energjisë është aq i ulët sa kjo jastëk mund të përdoret mbi 100,000 herë, duke kursyer deri në 100,000 copë letër, që është e barabartë me 3 pemë. Ruani mjedisin!

Një tabletë elektronike për të shkruar LCD është një dhuratë e përsosur për të gjitha festivalet si ditëlindjet, Krishtlindjet, Vitin e Ri ose ndonjë rast tjetër

Kushtojini vëmendje të veçantë:

Nëse zbuloni se butoni i fshirjes nuk funksionon, kryeni hapat e mëposhtëm të vetë-kontrollit.

Sigurohuni që butoni LOCK është OFF, vetëm në këtë status butoni i fshirjes do të funksionojë.

Sigurohuni që tableti i shkrimit të ketë fuqi të mjaftueshme. Ju lutemi zëvendësoni baterinë nëse është e nevojshme.

Specifikim:

✅ Materiali: LCD + ABS

Madhësia Madhësia e produktit: përafërsisht. 225mm x 145mm / 8.5 inç (pult)

Pesha: Rreth 113.5 gram

Bateria me buton: CR2016 aktiv. (E disponueshme në treg)

Paketa përfshin:

X 1  Bordi i Shkrimit Dixhital

✅ 1 x stilolaps shkrimi

X 1  Manual përdoruesi

Reviews (0)

Be the first to review “Tablet LCD për të shkruar, vizatim dixhital, Skicë e tabelës grafike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Tablet LCD për të shkruar, vizatim dixhital, Skicë e tabelës grafike

10.0022.00 (-55%)

Add to Cart