Sytnjeta “OMBRE”

15.0030.00 (-50%)

In stock

Sytjena silikoni strapless ndihmon të shtyjë gjoksin tuaj dhe të mbajë gjoksin tuaj në një pozicion të mirë. Duhet vetëm një tërheqje e vogël, dhe do t’ju japë një pasqyre të plotë dhe sexy.
Materiali: Këto sytjena pa mëngë me ngjitës silikoni mjekësor biosilica ngjitet butësisht në lëkurë, për të arritur një efekt natyror shtytës.
Dizajni i mbylljes së vizatimit i bën zemrat tuaja të duken më të plota me më shumë copëzime.
Ngjitja e lartë e forcës mban gjoksin tuaj në një pozicion të mirë dhe të rehatshëm pa u brengosur për rënien.
Kur ta merrni, ngjitja e mirë nuk shkakton ndonjë dhimbje në lëkurë, një ngjitës shumë miqësor për lëkurën.
Të padukshme dhe të modës: Bras i padukshëm dhe i përshtatshëm per te gjitha llojet e veshjeve
Ata janë të përshtatshme për çdo veshje me ngjyra.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Sytnjeta “OMBRE””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.