Sweat Pot – Djersituni 5 herë më shpejt

12.0021.00 (-43%)

Clear

Përshkrim

Kjo ju ndihmon të digjni më shumë kalori

Pëlhura e avancuar polimer ruan nxehtësinë
Dhe kjo ju bën të djersitni 5 herë më shpejt

Dhe kjo ju bën të djersitni 5 herë më shpejt

Forma fleksibël të materialit dhe të holla

Lahet në makinë dhe thahet shpejt

Specifikim

Informacion shtesë

Madhesia

L-XXL, S-M

Vlersimet (0)

Be the first to review “Sweat Pot – Djersituni 5 herë më shpejt”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.