Varëse magjike – 8 varëse rrobash për 40 veshje

10.0015.00 (-33%)

In stock

  • 3 herë më shumë hapësirë në dollap!
  • Kursimi i hapësirës
  • Parandalon ngërçet
  • I përshtatshëm për çdo lloj dollapi – ideal për hapësira të vogla
    një varëse rrobash mund të mbajë deri në 10 kg.
  • Mban rrobat e rregullta dhe parandalon plasaritjen
    gjithashtu i përshtatshëm për çanta dore, shalle, rripa, kravatë, shalle
  • Ju merrni 8 varëse rrobash për 40 copë veshje

10.0015.00 (-33%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Varëse magjike – 8 varëse rrobash për 40 veshje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Varëse magjike - 8 varëse rrobash për 40 veshje

10.0015.00 (-33%)

Add to Cart