Super Hoops – Mini Basketbolli Argëtues – Vegël për Dhoma për Fëmijë

38.00

In stock

  • Hamper Hoops një mënyrë super argëtuese për fëmijët për të mbledhur rrobat e tyre të ndyra nga dyshemeja dhe t’i vendosin ato në një zhytës !
  • Hamper Hoops përshtatet në çdo derë.
  • Hiqni qesen e rrobave dhe tani keni një shportë basketbolli!

38.00

Vlersimet (0)

Be the first to review “Super Hoops – Mini Basketbolli Argëtues – Vegël për Dhoma për Fëmijë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Super Hoops - Mini Basketbolli Argëtues - Vegël për Dhoma për Fëmijë

38.00

Add to Cart