Kondicioner 4 në 1 me led drita dhe USB

29.0050.00 (-42%)

In stock

Super flladitësi me led drita me të cilin të gjithë do të gjeni zgjidhje të problemit tuaj në vapën e verës se nxehtë për të mbajtur ambientin e juaj të freskët.

– Krijoni një zonë ftohëse
– Temperatura e hapësirës deri në 6 – 8 gradë
– Erë e fortë, por operacion në heshtje
– Zgjidhni nga 3 shpejtësi dhe rregulloni rrjedhën e ajrit
– Konsumi i vogël i energjisë
– Ju vetëm shtoni ujë dhe ndizeni atë.

karakteristikat:
– Fuqi: 350W
– Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 750ml
– Shpejtësia: 3 mënyra (High / Medium / Low)
– Numri: Në më pak se 68 dB (A)
– Madhsia e produktit: 10.3 * 8 * 7.8inches
– Koha e spërkatjes: 6-8 orë

Njoftim:
1. Mbani gjësende të vogla personale të freskimit të ajrit.
2. Shtoni ujë të kripur me ujë ose ujë të pastër, për të shmangur ndikimin në funksionin e ftohjes.
3. Përdorni furçën e kupës ose furçën e dhëmbëve dhe pastroni rezervuarin e ujit një herë në javë, mbani të pastër dhe të shëndetshëm.

Paketa përfshin:
1 x ftohës ajri personal
1 x përshtatës USB (pa paketën e përshtatësit)
1 x Manuali i Përdorimit në Anglisht

29.0050.00 (-42%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Kondicioner 4 në 1 me led drita dhe USB”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Kondicioner 4 në 1 me led drita dhe USB

29.0050.00 (-42%)

Add to Cart