Super Blender

18.0040.00 (-55%)

In stock

Blender frutash e pijeve multifunksionale me energji elektrike
Shishe Blender / Shake n take / machine mix lëngje
Përzierje shpejtë e “smoothie” dhe proteina, tundeni dhe shkoni! Përzierje dhe pije nga e njëjta shishe, thyen akull në çast. Kakaja e përshtatshme e rrokullisjes së sipërme, blenderi super i fuqishëm thyen akull menjëherë, gëzojeni atë duke qenë elegant të mjaftueshme për të kryer me vete gjatë gjithë ditës për të qëndruar hydrated. Mbaj kapakun në kapak e bën të lehtë!

Fuqia 180W 110 / 220V 50 / 60HZ

18.0040.00 (-55%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Super Blender”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Super Blender

18.0040.00 (-55%)

Add to Cart