Stilolapsi spiun me mini Kamer 1080HD, Rekordues Zëri, Video regjistures + MicroSD Kart

20.0039.99 (-50%)

In stock

100% markë e re dhe me cilësi të lartë.
Ruajtje deri në 32 GB përmes kartës micro TF TF (pa përfshirë).
Shtojcë USB për ta bërë të lehtë transferimin në kompjuter.
Bateria e integruar e riparueshme.
Mund të përdoret si stilolaps normal.
Regjistrimi i videos, si dhe marrja e fotove.
Rezolucioni i videos: Formati AVI 1920 * 1080 30fps.
Rezolucion i figurës: 2560 * 1440 format JPG.
Vjen me një manual përdorimi dhe një kabllo të dhënash USB.

20.0039.99 (-50%)

Përshkrim

Materiali: Metalështje metalike
Shkalla e kornizës: 30FPS
Bateria: e integruar bateria litium 2oomAh (e përfshirë)
Mënyra e ngarkimit: Karikimi USB
Tensioni i karikimit: DC 5V.
Formati i videos: a
Rezolucioni i videos: 1920 * 1080
Formati i figurës: JPG
Rezolucion i figurës: 2560 * 1440
Të pajtueshme: për Windows Me / 2000 / xp / 2003 / vista / win7; Mac os; Linux
Funksioni: Video, Kamera, Regjistrim, kartë TF.
Mbështetja maksimale e kartës TF: 32G (Pa përfshirë)
Madhësia e produktit: rreth 1.9 * 1.5 * 14-3cm
Sigurohet me funksione të regjistrimit të videos me rezolucion të lartë, shkrepje fotografish, regjistrim të veçantë të tingullit, disk të integruar për ruajtje.
Kompakt dhe i veshshëm në dizajn dhe i lehtë për tu mbajtur dhe instaluar.
Petë të integruar të integruar me kapacitet të lartë litium.
Funksionim i thjeshtë, thjerrëzat janë shumë të lehta për tu fshehur.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Stilolapsi spiun me mini Kamer 1080HD, Rekordues Zëri, Video regjistures + MicroSD Kart”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Stilolapsi spiun me mini Kamer 1080HD, Rekordues Zëri, Video regjistures + MicroSD Kart

20.0039.99 (-50%)

Add to Cart