Stilolaps 3D me ekran LCD për fije 3D premium me printer

23.0043.00 (-47%)

In stock

Category:

23.0043.00 (-47%)

Përshkrim

Mjeti i vetëm që ju lejon të vizatoni në ajër !!!

Ju fjalë për fjalë mund të vizatoni linja në çdo drejtim dhe t’i shikoni ato të formohen në sekonda. Ky stilolaps i printimit 3D është dhurata perfekte për të frymëzuar krijimtarinë e fëmijës suaj, aftësitë e planifikimit dhe mirëkuptimin hapësinor. Ju mund të shijoni kohë cilësore për të bërë krijime interesante me fëmijët tuaj duke përdorur këtë stilolaps.

KARAKTERISTIKAT

Lehtë për t’u përdorur – Thjesht ndizni stilolapsin, ngroheni dhe shtrydhni flokët për të vizatuar ëndrrat tuaja. Lehtë për fillestarët dhe entuziastët me përvojë.

Shpejtësia e nxjerrjes mund të kontrollohet me një gisht – Motor i përmirësuar për dalje të qëndrueshme dhe të lëmuar të fibrave.

E sigurt për fëmijët – Fije shumëngjyrëshe nxehet në trupin e stilolapsit dhe ftohet mirë para se të dalë nga hunda.

Ekran i qartë LED – Tregon temperaturën e synuar ose llojin e fibrave

E pajtueshme me fijet PLA dhe ABS 1.75 mm – PLA dhe ABS janë materiale të njohura të printimit 3D. PLA është një zëvendësues plastik i bërë nga niseshteja e fermentuar e perimeve (zakonisht misri). Bishtë e biodegradueshme dhe konsiderohet të jetë më miqësore me mjedisin. PLA është pa erë kur shkrihet.

Një këshillë e vogël: Mos harroni të zbrazni flokët në stilolaps pas përdorimit në mënyrë që maja e dozimit të mos bllokohet. Sugjerohet gjithashtu të vizatoni me argëtim në një dhomë të ajrosur mirë.

PAKETA Përfshin:

1 x Stilolaps 3D

3 x fije PLA në 3 ngjyra të ndryshme (të rastësishme), secila 9,8 metra ose 3 metra e gjatë

1 x përshtatës USB për energji

Vlersimet (0)

Be the first to review “Stilolaps 3D me ekran LCD për fije 3D premium me printer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Stilolaps 3D me ekran LCD për fije 3D premium me printer

23.0043.00 (-47%)

Add to Cart