Star Shower Lazer

30.00

In stock

  • Materiali: Aluminum
  • I papërshkueshëm nga uji: IP65
  • Adaptori: 12V 0.5A
  • Gjatësia e kabllit: 5m
  • Adapter: 100-240V, 50 / 60Hz
  • Gjatësia e valës: Gjelbër: 532nm, Red: 650nm
  • Madhësia: Diametri 99mm x 160mm (me stendë)
  • 1 x drita e papërshkueshme ndaj ujit
  • 1 x Power Plug
  • 1 x Mbajtëse e montimit

30.00

Përshkrim

100% Krejt e re dhe me cilësi të lartë!
Papërshkueshëm nga uji, në natyrë dhe brenda
Drita e kuqe / jeshile me lazer, modeli qiellor i ndritshëm i dritës së papërshkueshme
Me mbajtëse qëndrimi, të përshtatshme për ta vendosur atë kudo.
Kompakt dhe i lehtë. Strehim me aliazh alumini me cilësi të lartë.
Vende të përshtatshme: Disko, Kopshti, KTV, bare, faza, parti dhe hotele etj.

Reviews (0)

Be the first to review “Star Shower Lazer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Star Shower Lazer

30.00

Add to Cart