Stabilizues për patelën e gjurit

9.0021.00 (-57%)

In stock

9.0021.00 (-57%)

Përshkrim

SI NDJEHENI KUR Zgjoheni në mëngjes?

JU Kërceni nga krevati gati për të filluar ditën, apo ndiheni të mbërthyer si njeri prej kallaji nga magjistari Oz?

NESE I NDJENI GJUNJET TUAJ të ngurtë ose të paqartë, nyjet tuaja mund të përpiqen t’ju dërgojnë një MESAZH.🚨🚨

Gjunjët tuaj janë të rëndësishëm dhe duhet të mbrohen! Studimet e fundit konkludojnë se vetëm ecja në tokë bën që gjunjët të mbajnë një ngarkesë që është 3-5 herë më e rëndë se pesha aktuale. Kërcimi i zgjatur mund të jetë shkatërrues, veçanërisht në grupe të caktuara moshe ose në ata që vuajnë nga dhimbje kronike në gju. Përdorimi i kësaj mbajtese unike 3D kompresimi të gjurit siguron mbrojtje më të mirë ndërsa zvogëlon në mënyrë të jashtëzakonshme presionin dhe sforcimin në gju dhe meniskun e shkaktuar nga pesha juaj.

  • Material me cilësi të lartë: Çdo mëngë 3D e ngjeshjes së gjurit përmban 68% najloni dhe 32% material elastik, dhe dizajni unik është i lehtë dhe i frymëmarres. Rregullimi i rregullueshëm i komoditetit me shtrirjen e tij elastike 4-kahëshe nuk do të rrokulliset, rrëshqet  dhe në të vërtetë përmirëson qarkullimin e gjakut dhe oksigjenimin. Kjo, nga ana tjetër, rrit performancën e muskujve dhe shpejton rikuperimin e muskujve dhe nyjeve të dëmtuara.
  • Lehtëson dhimbjen dhe inkurajon rikuperimin e muskujve / nyjeve: Eshtë provuar që kompresimi nxit rikuperimin e muskujve dhe parandalon dëmtimin.Manja jonë 3D e kompresimit të gjurit lehtëson ngurtësinë dhe dhimbjen e muskujve. Ajo gjithashtu ofron lehtësim nga artriti, osteoporoza, tendiniti dhe dhimbja dhe shqetësimi në përgjithësi. Ju jep performancë të lartë në të gjitha situatat dhe ju lë të ndiheni të rinuar.
  • Mbështetje unike e rregullueshme në të dy drejtimet: Çdo mëngë 3D e kompresimit të gjurit është bërë me teknologji të veçantë të endjes 3D dhe është bërë prej pëlhure të butë elastike të lartë që mund të rregullohet për t’iu përshtatur çdo madhësie të gjurit dhe siguron një mbulesë mbrojtëse 360 ​​shkallë për gjurin tuaj.
  • Përfitimet për shumë qëllime: Mënga jonë 3D e kompresimit të gjurit siguron shtypje të drejtuar ndërsa ofron mbështetje të moderuar për gjurin tuaj. Deri më tani është mënga më e mirë për mbështetjen e gjurit dhe stabilizuesi i gjurit që mund të përdorni kur vraponi, vraponi, çiklizoni, ngrini pesha ose kryeni praktikisht ndonjë aktivitet sportiv ose ushtrim!
  • Performancë e garantuar: Mënga 3D e kompresimit të gjurit është krijuar për të mbrojtur gjunjët ndërsa promovon shërim më të shpejtë dhe qëndrueshmëri të përmirësuar të muskujve. Qëllimi ynë është të sigurojmë që produktet tona të zvogëlimit të dhimbjes në gju të mbështesin dhe t’ju mbajnë në këmbë më gjatë ndërsa dilni në udhëtimin tuaj të fitnesit.

UDHZUESI I MADHSISE:

Më poshtë është tabela jonë e referencës për madhësinë. Thjesht matni perimetrin e këmbës afërsisht 6 inç mbi gju dhe përdorni atë matje si referencë për madhësinë tuaj më poshtë. Shikoni tabelën tonë të madhësive më poshtë për t’u siguruar që po porosisni madhësinë e saktë.

Reviews (0)

Be the first to review “Stabilizues për patelën e gjurit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Stabilizues për patelën e gjurit

9.0021.00 (-57%)

Add to Cart