Spray pastrimi pa shpëlarje për të gjitha qëllimet

9.9921.00 (-52%)

Ska në magazin

 • Kur eliminoni papastërtitë e mbërthyera, ky Sprey për të gjitha qëllimet do të lërë një llak në sipërfaqen e objektit për ta mbajtur atë të pastër dhe për ta mbrojtur atë nga njollë dhe plasaritje nga nxehtësia e lartë deri në 1 muaj.
 • Pastrim në të gjitha sipërfaqet, duke përfshirë pëlhurë, kanavacë, lëkurë të përfunduar, PVC, xham, vinil, plastikë, gome, metale, dru, pallto xhel, tekstil me fije qelqi dhe më shumë!

9.9921.00 (-52%)

Përshkrim

Sprey pastrimi për të gjitha qëllimet pa shpëlarje menjëherë heq papastërtitë dhe njollat.

A keni vite njollash në shtratin tuaj, divanin, karrigen apo këpucët tuaja të preferuara që nuk mund t’i hiqni qafe? Hiqni ato njollat ​​e vjetra kokëforta me sprejin tonë pastrues për të gjitha qëllimet. Pastrimi nuk ka qenë kurrë kaq shumë argëtues dhe pa sherr.

Kur eliminoni papastërtitë e mbërthyera, SPRAY ynë do të lërë një shkëlqim të bukur dhe pamje të lëmuar në sipërfaqen e artikujve tuaj për ta mbrojtur atë nga ndryshimi i ngjyrave dhe plasaritjet nga nxehtësia e lartë deri në 1 muaj.

Pastrimi i një yndyre ose ene gatimi me qymyr është padyshim e domosdoshme ndërsa prisni që yndyra të tretet. Ndaloni dhimbjen e kokës me sprejin tonë pastrues për të gjitha qëllimet.

Pastruesi i ujit ka nevojë vetëm për ujë për të shndërruar solucionin pastrues në një shkumë. Pas pastrimit nuk kërkohet shpëlarje. Kurseni kohë vetëm duke spërkatur dhe fshirë.

 • Formulë natyrale – eshtë bërë e sigurt për njerëzit, foshnjën dhe kafshët shtëpiake

 • Pa erë të fortë – pa erë të fortë ndryshe nga shumica e pastruesve atje

 • Formulë pa shpëlarje – Pastruesi i ujit ka nevojë për ujë vetëm për të shndërruar solucionin pastrues në një shkumë. Pas pastrimit nuk kërkohet shpëlarje.

 • Pastroni gjithçka në 2 hapa – Pastrimi është i lehtë dhe pa sherr, thjesht spërkateni dhe fshijeni.

 • Teknologjia e zgjerimit të shkumës – Llak depërton dhe heq yndyrën kokëfortë ose njollat ​​pa mundim.

 • Shtresa mbrojtëse anti-UV – Polonishtja punon gjatë pastrimit për të mbrojtur sendet nga venitja, çngjyrosja dhe plasaritjet nga rrezet e dëmshme UV.

 • Zbatohet gjerësisht – Punon në të gjithë sipërfaqen, duke përfshirë pëlhurë, kanavacë, lëkurë të përfunduar, PVC, xham, vinil, plastikë, gome, metale, dru, pallto xhel, tekstil me fije qelqi dhe më shumë!

Punimet në të gjitha sipërfaqet, përfshirë pëlhurën, kanavacën, lëkurën e përfunduar, PVC, xhami, vinili, plastika, goma, metalet, druri, pallto xhel, tekstil me fije qelqi dhe më shumë!

 • PAKETIMI I PRFSHIR

  1 x Agjent pastrues pa shpëlarje për të gjitha qëllimet 100ml

Vlersimet (0)

Be the first to review “Spray pastrimi pa shpëlarje për të gjitha qëllimet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Spray pastrimi pa shpëlarje për të gjitha qëllimet

9.9921.00 (-52%)