Spray mop -Xhoger , Spërkatës me lëng

17.0020.00 (-15%)

In stock

 • Spray Mop – Një xhoger që do ta bëjë dyshemenë tuaj të duket më e pastër se kurrë.
 • Shijoni mënyrën e thjeshtë të pastrimit me këtë karrem shumë qëllimesh dhe njomni sipërfaqen përpara se të kaloni nëpër të pa e përkulur, thjesht duke shtypur dorezën.
 • Me rotacion 360 ° C për të pastruar edhe vendet më të paarritshme
 • Falë sistemit të sprejit ju lehtë mund të njomni sipërfaqen përpara se të shkoni në vrap pa pasur nevojë të rrëmuhen kudo.
 • Bakteret përhapen më lehtë përmes ujit.
 • Kështu që njomni sipërfaqen pikërisht përpara xhinsit dhe hiqni menjëherë çdo papastërti.
 • Baza Rrotulluese 360 ​​° C.
 • Rezervuar uji me një kapacitet 350ml + zonë spërkatëse, që përfshin një sipërfaqe të madhe.
 • Dorezë e lehtë e heqshme e aluminit.
 • Bëhet posaçërisht për pllaka qeramike, dysheme druri të llakuar dhe laminat
 • Përdor çdo lëng pastrimi të dyshemesë
 • Lehtë për tu pastruar, lehtë për tu grumbulluar, përdorur dhe ngarkuar
 • Moderne, elegant dhe kompakte
 • Koka e mikrofibrit, në një lëvizje, heq më shumë pluhur dhe papastërti
 • Sipërfaqja thahet aq shpejt sa nuk ka asnjë gjurmë pluhuri ose papastërtie në dysheme
 • Nuk kërkon energji elektrike për të funksionuar
 • Një sasi e vogël uji dhe pastruesi është e mjaftueshme për të pastruar zona të mëdha, thjesht spërkatni kur të jetë e nevojshme
 • Veshja e mikrofibrit mund të përdoret vazhdimisht Ndërtim jashtëzakonisht i lehtë
 • Ndërtim i lehtë dhe i fortë, pesha pa ujë 600 g Për lloje të ndryshme të dyshemeve – nga linoleumi në petëzuar në pllaka dhe mermer
 • Dizajn elegant dhe ngjyra tërheqëse
 • Dimensionet 128 x 40 x 15 cm
 • Provoni llakun e ri Spray dhe shijoni pastërtinë e shtëpisë tuaj!

17.0020.00 (-15%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Spray mop -Xhoger , Spërkatës me lëng”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Spray mop -Xhoger , Spërkatës me lëng

17.0020.00 (-15%)

Add to Cart