SpinoHealth ™ – Korrigjues i zgjuar i shpinës

21.0037.00 (-43%)

Ska në magazin

21.0037.00 (-43%)

Përshkrim

Korrigjimuesi inteligjent i shpinës. Korrigjimi shkencor.

Qëndroni pak më lart dhe me besim të veshur me qëndrimin e PAR support të mbështetjes së zgjuar në botë që dridhet kur qetësoheni.

Dizajn inovativ

Ndryshe nga protezat tradicionale të shpinës, korrigjuesi i zgjuar i shpinës SpinoHealth ka një sensor inteligjent që monitoron këndin e qëndrimit tuaj gjatë gjithë kohës. Kur trupi juaj merr qëndrim të pasaktë, një alarm i butë vibrues aktivizohet automatikisht për t’ju kujtuar të rrini ose të qëndroni në këmbë.

Sensor inteligjent

Kur pjesa e pasme është e përkulur mbi 25 gradë, Korrigjuesi i Qëndrimit të Zgjuar e ndjen këtë dhe menjëherë aktivizon dridhjen e dridhjeve për t’ju kujtuar që të rregulloni shpinën tuaj. Muskujt tuaj të shpinës dhe shpatullave do të fillojnë të rregullojnë dhe ndërtojnë kujtesën për sjelljen e duhur.

Një madhësi i përshtatet të gjithëve

Dizajni i pakufizuar u përshtatet burrave dhe grave të të gjitha moshave (7 vjeç e lart).

Të padukshme nën rroba

Korrigjuesi zgjuar i shpines është krijuar për tu mbajtur lehtë, dhe më e rëndësishmja, është i lehtë për tu fshehur nën veshje. Pavarësisht nëse jeni në punë, në shkollë, në pazar ose me miqtë tuaj ose në takimin tuaj, askush nuk do të vërejë që ju mbani një qëndrim nën rrobat tuaja.

Ja pse duhet të përmirësoni shipnen tuaj

✔ ULJE E DHIMBJES: Qëndrimi i dobët i trupit që mbetet pa kontroll mund të shkaktojë dhimbje, letargji dhe madje edhe dëmtime të nervave. Braçet tona, së bashku me terapinë fizike, ndihmojnë në trajtimin e dhimbjeve të shpinës.

ME SHUM VETBESIM: Pozicioni juaj ndikon në mënyrën se si e shihni veten si dhe në atë se si të tjerët ju shohin. Qëndrimi i mirë është i njohur menjëherë për vetëbesimin ndërsa hyni në çdo dhomë.

Rritja e niveleve të energjisë: Studimet kanë zbuluar se thjesht ndryshimi i sjelljes tuaj në një pozicion më të drejtë mund të përmirësojë gjendjen tuaj të humorit dhe energjisë.

ME PAK TENSIONI TE MUSKULLIT: Humbja e peshës do të pasohet nga lodhja dhe lodhja e vazhdueshme në muskujt e shpatullave, qafës dhe shpinës. Qëndrimi i duhur natyrisht do të lehtësojë tensionin.

Përjetoni një transformim të jashtëzakonshëm në vetëm 21 ditë!

Ndërtoni shpine më të mirë!

Vlersimet (0)

Be the first to review “SpinoHealth ™ – Korrigjues i zgjuar i shpinës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

SpinoHealth ™ - Korrigjues i zgjuar i shpinës

21.0037.00 (-43%)