Spin Duster ,pastrues pluhuri

13.0025.00 (-48%)

In stock

  • Projektimi i shiritit integral të zgjeruar të çelikut, lartësia mund të zgjerohet në 82cm / 32.28 “.
  • Mund të pastrojë vendin e lartë. Koka e pluhurit përdor një fibër të trashë, pluhuri elektrostatik mund të përkulet lirshëm, mund të pastrojë shumë vende dhe jeta e pastër realizohet lehtësisht.
  • Kokë me furça flokësh me fije të shkëlqyera, kapacitet të fortë apsorbimi, pluhuri nuk do të fluturojë kudo.

  • Mund të jetë i përkulur, i pastër pa një kënd të vdekur, duke hequr njollat ​​kokëforta në të gjitha drejtimet.

13.0025.00 (-48%)

Përshkrim

Përshkrim i produktit

Mënyrë e lehte për menjanimin e pluhurin në shtëpinë tuaj.

Le të jemi të sinqertë – pluhurosja është një punë që të tërheq. Pluhuri juaj i vjetër i pendës përhap pluhur kudo, ndërsa përdorimi i një peshqiri dhe llak është i shurdhër. Uragani Spin Duster është një pluhur i motorizuar që eliminon pluhurin në gjysmën e kohës. Kur të jeni gati për pluhur, thjesht shtypni butonin dhe Uragani Spin Duster fillon të rrotullohet. E vetmja gjë që duhet të bësh është ta rrëshqasësh mbi sipërfaqen tënde me pluhur. Uragani Spin Duster është bërë praktikisht për ju!

Tërheq dhe kap pluhurin.

Kur përdorni pluhur, pluhuri i mikrofibrës ose pluhuri i furçës së zakonshme të furçave shtyhet përreth. Kthehet në ajër dhe ulet në një sipërfaqe tjetër. Ju nuk jeni të pastër në shtëpi. Uragani Spin Duster ka fibra speciale të ngarkuara elektrostatikisht që tërheqin dhe bllokojnë pluhurin. Kokat e largueshme të pluhurit mbajnë pluhurin të kyçur në shpohet derisa të keni larë fijet e buta.

 

Përshtatet në çdo formë.

Vendosja e një shtupë pluhuri në një hapësirë ​​të vogël është një sfidë e madhe. Almostshtë pothuajse e pamundur të pastroni mini blinds dhe grila dhe pajisje zyre si tastierë, laptopë dhe monitorë. Fibrat ultra të buta të Uraganit Spin Duster përputhen me formën e mobiljeve dhe dekorit tuaj. E përsosur për zona të vështira për tu arritur si qoshet, çarjet dhe hapësira midis pajisjeve. Hidhni ato lepurza me pluhur që jetojnë në pjesën e poshtme të vazos tuaj të qelqtë.

Pluhuri i pendës nuk duhet të lahet. Sa herë që përdorni përsëri atë pluhur të ndotur, ju përhapni grimcat e pluhurit (dhe ndoshta marimangat) në mobiljet tuaja. Bruto! Uragani Spin Duster ka koka pluhuri të lëvizshme, të lara. Thjesht hiqni kokën nga pluhuri, pije me ujë të rrjedhshëm, pastaj lejo të thahet në ajër. Pastroni me një kokë të freskët pluhuri sa herë që pluhurosni.

 

Uragani Spin Duster është më shumë se pluhuri juaj i vjetër. Isshtë një sistem pluhuri. Çdo Hurricane Spin Duster përfshin Hurricane Spin Duster, dy koka unike pluhuri dhe një shishe të vogël spërkatje falas për shumë qëllime. Uragani Spin Duster punon me 4 bateri AA. Ju duhet të blini bateri veç e veç. Bateritë NUK përfshihen.

Reviews (0)

Be the first to review “Spin Duster ,pastrues pluhuri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Spin Duster ,pastrues pluhuri

13.0025.00 (-48%)

Add to Cart