Spice Spinner Organizues i erëzave me dy faza dhe mbajtës i dyfishtë i pllakës rrotulluese

15.9925.00 (-36%)

In stock

15.9925.00 (-36%)

Përshkrim

Spice Spinner™ përmban një dizajn me dy nivele që ruan të gjitha erëzat tuaja, në mënyrë që të eliminoni hapësirën e humbur dhe të mbani gjithçka të rregullt!

Me dizajnin e tij unik në formë D, Spice Spinner në përshtatet në çdo kabinet! Por me një rrotullim të thjeshtë, erëzat ju afrohen më shumë për një pamje edhe më të mirë.

Spice Spinner nuk është vetëm për kabinete!
E shkëlqyeshme për kuzhinë, qilar, frigorifer dhe banjë

  • “Dual Spin Lazy Susan – ka rrotulla të integruara që mbajnë pranë të gjitha erëzat tuaja thjesht duke rrotulluar.”
  • Dizajn në formë D – projektuar në mënyrë unike për të kursyer hapësirë ​​duke i mbajtur të gjitha erëzat tuaja brenda mundësive
  • 4 lartësi të rregullueshme – rregulloni ruajtjen e erëzave në mënyrë perfekte për hapësirën tuaj

Bëni kuzhinën tuaj pa rrëmujë me Spice Spinner – një njësi me dy nivele që mund të mbajë deri në 40 shishe erëza. Pllaka rrotulluese e brendshme e dyfishtë rrotullohet për t’i afruar erëzat, duke e bërë më të lehtë gjetjen e duhur. Plus, ka vend në mes të modelit në formë D për të vendosur sende më të mëdha, të tilla si shakera për kripë dhe piper ose një shishe vaji. Përshtatuni me specifikimet tuaja dhe shikoni teksa lironi hapësirë ​​në dollapin tuaj.

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “Spice Spinner Organizues i erëzave me dy faza dhe mbajtës i dyfishtë i pllakës rrotulluese”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Spice Spinner Organizues i erëzave me dy faza dhe mbajtës i dyfishtë i pllakës rrotulluese

15.9925.00 (-36%)

Add to Cart